Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt teljesen...

Ovulációs teszt teljesen negatív, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Most jutottunk oda a párommal, hogy babát vállaljunk. 30 feletti vagyok, elvileg teljesen egészséges, a ciklusom 26-27 nap szokott lenni, legutóbbi viszont épphogy 24 volt. Néhány hónapja a vérzés mintha gyengébb lenne, ezért vettem ovu tesztet, hogy biztosra menjek. 11. napon kezdtem tesztelni, tegnapelőtt, viszont az egy kontrollcsíkon felül még nyomát se láttam bármi más csíknak. Tegnap úgyszintén. Kicsit meglepett, és aggaszt is. Ma ismét fogok tesztelni, csak már nem fűzök hozzá sok reményt... Valaki járt már hasonlóan? Mi lehet az oka, hogy semmi nyoma nincs a másik vonalnak? Előre is köszi!!

2023. márc. 31. 07:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az ovutesztből is különféle érzékenységűek vannak, próbálj más fajtát.
2023. márc. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyet használsz?
2023. márc. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Corax, dm-es. Gondoltam, ha ott a kontrollcsík, akkor valamennyit csak kimutatna, ha lenne, akkor is ha halványabb. De nincs második csík egyáltalán.
2023. márc. 31. 08:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Késő a 11 nap ha 26 nap szokott lenni lehet előbb van.

Nekem ovu + 15 nap jön meg, ha neked is így lenne akkor, 24 napnál 9-10 nap van kb ovudes az lh teszt előző nap +.

2023. márc. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

4 vagyok nekem is kb semmi nem látszott lh teszten uh követésen meg látszott hogy van ovum.

Vettem érzékenyebbet az már szépen mutatta, az sem lett olyan erős mint a kontroll csík, de azért erősödött

2023. márc. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nem mutatta a dmes, rendeltem netről érzékenyebbet és az már jó volt.
2023. márc. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tudom hogy picit korábban kellett volna kezdenem, de még nagyon új vagyok a témában... Amúgy sokszor jön meg óraműpontosan, 28 napra. A 24 napos volt a szokatlanabb, de volt egy tengerentúli utam, lehet az zavart be. Végigtesztelem ami még van, aztán talán márkát váltok. Érdemes lehet máris jelezni ezt a nőgyógyászomnak, hanem áll be változás?


(Azért akartam minél előbb megbizonyosodni, mert kb csak megszakítással védekeztünk az évek során, és sose "csúszott be". Családon is belül is többször előfordult, hogy nehezen tudtak teherbeesni a nők, akár nagyon fiatalon. Nálam most lett csak releváns a téma.)


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2023. márc. 31. 08:54
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a hónapot már felesleges tesztelni, lekésted. Következő hónapban korábban kezdd és ha van akkor nem maradsz le róla. Bár a legbiztosabb módszer ha 2 mensi közt 2 naponta együtt vagytok. Így nem tudtok lemaradni róla. Ha most kezdtétek a próbálkozást és nem stresszelném magam már egyből ovuteszttel. Pár hónapig élvezzétek egymást és ne tudományos alapon gyártsatok gyereket.
2023. márc. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28 éve megszakítással védekez<nk, és 3 gyerekünk van, jó nem egyből sikerültek, de azért 1 éven belül. Unoka tesóm is 10 éve így védekezik, sosem csúszott be nekik, 1 gyerek az elsó hónapban, 2.a 2.hónapban össze is jött
2023. márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Mi is 5 évig megszakítással védekeztünk. Mikor rááltunk a baba témára 1. Hónapban kémiai terhesség. 2 hónapban pedig megfogant a kismanónk. Szóval szerintem oké dolog ha valaki ésszel csinálja :)
2023. márc. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!