Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20-hetes terhes vagyok! Mi...

20-hetes terhes vagyok! Mi történhetett velem, bepánikoltam:- (Nem leszek jó szülő?

Figyelt kérdés
Mindig azon jár az a kis agyam,hogy mi van ha nem fogom tudni rendesen ellátni nevelni a gyerekemet,Ne értsetek félre,nem megbántam a babát!csak félek.Hogy mi lesz ha megszületik.Csak én vagyok ennyire ....?
2009. febr. 3. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
nem. az előtted lévő kérdés is ilyen. és sok sok ezelőtti. Mindenkinek vannak ilyen gondolatai, ne aggódj menni fog minden szépen, ösztön. Megszületik a szemedbe néz, és rájössz az a picike ember elveszett nélküled, Te vagy érte felelős, h boldog legyen! ne aggódj!
2009. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudod ez teljesen természetes reakció! És tényleg nem azt jelenti, hogy nem akarod a csöppséget, hanem pont hogy szeretnél tökéletesen megfelelni! Én is gondolkozom azon, hogy hogy fog menni. Igyekszem sok-sok infót magamba szívni, hogy aztán minél jobban menjen. :)

23 hetes kismami

2009. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül ezzel.nekem ez az erzes hullämokban szokott rämtörni,söt meg az is,hogy nem kellett meg volna värni a babäval?de tudom,hogy ez normälis ilyenkor,es szerintem is ösztönösen tudni fogjuk,hogy mit-mikor kell csinälni.legaläbbis ha a többi anyuka meg tudja csinälni,akkor en is! :) 21hetes
2009. febr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!