Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 nappal ezelőtt voltunk...

10 nappal ezelőtt voltunk együtt parommal utolsó aktus két napja volt,ma meg megjott,olyan enyhe verzes volt de nem olyan mint mikor megszokott jönni,ez lehet beagyazodas is?mert szeretnénk babat és nem védekeztünk.

Figyelt kérdés

#baba #kisbaba #Kismana
2023. ápr. 4. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

De ma kellene a menstruációdnak is megjönnie amúgy?

Mert ez inkább az lesz.

A beágyazódási vérzés (már akinek egyáltalán van, elég ritka) pecsételő vérzés, egyetlen nap 1-2 alkalommal kb. százforintosnyi maszat a fehérneműn, papíron.

Ha ettől erősebb, akkor biztosan nem az.


A kulcsszavak meg köszönőviszonyban sincsenek a kérdéseddel.

2023. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Kedves Kérdező!


Válasszal sajnos nem tudok szolgálni, de ugyanebben a cipőban járok. Tegnap kezdődött egy nagyon enyhe, világos pecsételés, minimális mennyiségben, a 9., vagy 10. dpo-n. Ma is jelentkezett, de nagyon kis mennyiségben. El is könyveltem, hogy biztosan hamarabb megjön, de egyelőre nem indult be a menstruáció, péntekre nem várnám.

Sokat olvastam erről, akár beágyazódás, akár a menstruáció előszele is lehet. Esetleg akinek van ilyen jellegű tapasztalata, többet tud segíteni.

2023. ápr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

2-es vagyok:


Az itthoni és a külföldi "irodalomban" is azt olvasom, hogy inkább világosrózsaszín, vagy barnás színű a váladék, ami beágyazódásra utal, 1-2 napig tarthat, néha tovább. De hogy nálunk ez mit jelez, azt csak az idő fogja megmondani.

2023. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Beagyazodasi verzes nekem par csepp volt es csak torlesnel lattam, beteten nem.

Az esedekes menstruacio elott volt nekem 3 nappal es par oraig tartott csak.

Masnap a tesztem pozitiv lett.

2023. ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Sziasztok!

Nekem épp ovu utáni 9. nap volt élénk piros folt, azt hittem, hamarabb megjött.. fél nap után már semmi nem volt.. aztán 13. napon pozitívat teszteltem! :)

Szóval létező dolog!!

2023. ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

4-es és 5-ös: szuper, gratulálok a babákhoz! :)

Betéten én sem látok semmit, csak a wc-papíron, viszont ez a második nap. Úgyhogy gondolom, ebből inkább menstruáció lesz.

Nagyon reménykedtem ebben a hónapban, de megyünk tovább.

2023. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2-es voltam
2023. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Akár baba is lehet.

Nekem 28. napon volt vérzés, nem csak a papíron, kellett tisztasági, egy napig tartott, utána egy hét barnázás. Teherbe estem.

Majd tesztelsz pár nap múlva, ha nem jön meg rendesen.

2023. ápr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8-as, nagyon jó ilyet olvasni! :) Persze, tesztelni fogok, ha nem jön meg, de addig biztos nem, türelmes leszek.
2023. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Kettes, szerintem is lehet ebből még bármi is, néhány nap és jöhet egy teszt :))

#5

2023. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!