Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megérné így megpróbálni?

Megérné így megpróbálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan már orvoshoz fordulunk, mert telnek a sikertelen hónapok.😔

Facebookon feltettem a kérdést egy babás csoportba, ahol többen is azt tanácsolták, hogy próbáljuk ki, hogy mindennap együtt vagyunk. Ezt én eddig elutasítottam, mert úgy tudom 2 naponta jobb, hogy a katonák újra tudjanak rendesen termelődni, és tudtommal úgy több az esély.

Szerintetek kipróbáljunk így egy hónapot?

Volt, akinek így sikerült a picur?

Nagyon sok lh tesztet elfogyasztottam, az első próbálkozós hónap óta használom. Úgy gondoltam most ebben a ciklusban nem fogom használni, számolok 33 nappal (ez az utolsó ciklus annyi volt, igaz beteg voltam, és megtolta az ovut).


2023. ápr. 9. 10:28
 1/8 anonim válasza:
100%
Igen.
2023. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most 2 naponta fixen együtt vagytok? Mióta?

Szerintem folytassátok ezt a 2 naponta együtt dolgot, közben meg jelentkezz be egy kivizsgálásra, úgyis több hónap is lehet, mire oda jutsz hogy valami kiderül, hacsak nem magán a mész.

Endokrinológiára és nőgyógyászhoz is jelentkezz be, a férjed meg nézhessen spermaszámot.

Ha addig sem jön ossze legalább már úton lesztek de qz is lehet hogy közben sikerül.

2023. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki így esett teherbe, az valószínűleg akkor is teherbe esett volna, ha kétnaponta vannak együtt.
2023. ápr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Mi is első hónapokban úgy kezdtük, hogy 2 naponta voltunk együtt, de nem akart összejönni. Elkezdtem lh tesztelni, második tesztelős hónapban sikerült is elkapnom az lh csúcsot és már napokkal elötte nem voltunk együtt, de a pozitív teszt napján majd az utána lévő két napon is együtt voltunk. Sikeres volt az a hónap :) . Persze lehet véletlen, de nekünk úgy látszik így vált be. Kitartást!
2023. ápr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk akkor jött össze mikor napi 3x voltunk együtt
2023. ápr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mióta próbálkoztok? Mi fél év után eldöntöttük, hogy nem várunk tovább. Én átjárhatósàgira mentem, férjem pedig sperma vizsgálatra. Minden rendben volt egyébként. Labort már a próbálkozás előtt csináltattam, mert 40 napos ciklusaim voltak. Ki is derült az IR és a pajzsmirigy alulműködès. Én nem hiszek ebben a próbálkozzunk egy évig és varjunk a csodàra, miközben lehet, hogy egy tök kis apróság az oka.
2023. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk 40 napos ciklussal nem is mondja senki hogy várjon az ember egy évig... Ott nem a "meddőség" hanem a rendszertelen ciklus indokolja a kivizsgálást...


Ha rendszeres a ciklus akkor én először pár hónapig az ovulációs teszt+hőmérőzést ajánlanám. Pozitív teszt napján és az utána következő napokon kell együtt lenni. Ha 3 ilyen hónap alatt nem sikerül akkor először a férjet kell elküldeni sperma vizsgálatra, olcsóbb mint egy nőgyógyászati vizsgálat, csak le kell adni a mintát, semmi ciki nincs benne, de ha ott gond van akkor sajnos rögtön meddőségi központot kell keresni.

Ha a férfi rendben akkor lehet kezdeni a női hormonok, cukorterhelés, átjárhatósági felé haladni, de ugye ezek egyre drágább mulatságok... (tb-re ki lehet íratni, ha valakinek van türelme végigjárni azt az utat... Legtöbbünknek szerintem inkább nincs)

2023. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33 napos ciklus nagyon sok. Dokihoz kéne menni.
2023. szept. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!