Ennyire hatása van?

Figyelt kérdés

Ez az elso hónap hogy iszom az inofolic port. Most vagyok a termékeny napokon, soha nem éreztem a bal petefeszkemben szurasokat , én amióta figyelgetem magam mindig csak a jobb petefeszkemben történt a peteeres . 3 orvos is nézett a termékeny napjaiban és mindig mondták hogy a jobb petefeszkemben érik a tuszo.

És mindig is éreztem.

Most a balban is érzem.

Lehetséges ez?



2023. ápr. 12. 11:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Inofolic harásos, bár nem csodaszer. Nekem pl nem segített.

Hogy hol szúrkál annak sok jelentősége nincs, nekem csak a bal szokott szúrni, mégis volt, hogy a jobba érett a pete, uh-n az látszott xD. A tüneteknek nem szabad hinni, a hormonális változások mindenre is hatnak.


Ha nincs alapbetegséged, akkor hamar jönni fog a baba :), az inofolic nem árt. Ellenben pl a barátcserje felbóríthat mindent. Na mega palástfű, cickafark tea. Nekem pl mindegyik bezavart, tehát többet ártottak mint használtak.

Az inofolic meg csak egy kis plusz. Hátha elég az is.


Ha nem jön a baba, inzulint és pajzsmirigyet kell nézetni, a legtöbbször tünetmentesek, vagy nem tudjuk, hogy bizonyos dolgok a tünetei. Ellenben baromira nehezítik a teherbe esést.


Mind ezt tapasztalatból írom.

Mielőbbi sikert nektek!

2023. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!