Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progesterone exelits folyamato...

Progesterone exelits folyamatos alvás?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok, hematomára kaptam progesteront és rutascorbint, nem is vérzek már csak néha borsónyi barnás, szóval hatásos, viszont folyamatosan álmos vagyok, egész nap aludnék, ez normális? Van hogy alszok is órákat, és este is hamar elalszok. Van egy kisfiam, apuka nagyon sokat besegít mert folyamatos ágynyugalomra vagyok fogva.
2019. nov. 14. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is folyamatosan aludtam. Hogy a gyógyszertről vagy csak az első trimeszter miatt, azt nem tudom.
2019. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Első trimesztertől van, nem a gyógyszertől.
2019. nov. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszer nélkül is folyamatosan aludtam "ekkora" koromban. A rekordom egyik nap 16 óra volt :D
2019. nov. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szedtem semmilyen gyógyszert, mégis folyamatosan aludtam volna. :)
2019. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönön, megnyugodtam hogy nem csak én vagyok ilyen álomkóros 😁
2019. nov. 14. 19:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb a 8.héttől kellett szednem napi 2x1 progesterone exeltis-t aminek az volt a hatása hogy elkezdtem szédülni és utána iszonyú álmosság tört rám, tehát ez teljesen normális. Én is utána olvastam mikor tapasztaltam és elég gyakori a szédülés, illetve álmosság.
2019. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9 hetes voltam majdnem 10 mikor elkellett kezdenem szedni, nekem is az volt hogy szédültem és rengeteget aludtam
2019. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!