Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés

A párommal akartunk szexelni, de mivel szűk vagyok és eléggé stresszes ezért nem ment be. Próbállkoztunk csak, néha picit bentebb volt de így alig volt bent. Ha csak ennyi törtelént és nem élvezett belém akkor attól még az előválladéktól terhes lehetek?


(komoly válaszokt kérek, mivel komolyan félek. Nem jön meg a menstruációm és nagyon sokszor hányingerem van, bár a hányinger nem biztos hogy mutatkozik a 2. hétben, de tényleg segítsetek)



2023. ápr. 22. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha már megpróbáljátok, miért nem húz gumit?
2023. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most erre mit mondhatunk? Igen kicsi az esélye, de nem 100%-osan kizárt.
2023. ápr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Az esélye nagyon minimális, de nem teljesen nulla. De amúgy miért nem mész be egy drogériába/gyógyszertárba, és veszel egy párszáz forintos tesztet?
2023. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vett fel óvszert?? A legtöbb sikositott, könnyebben is ment volna. Kérlek, ennyire esszel és felelősséggel ne dugjatok!!!
2023. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
58%
Mivel normális szex nem történt, nem vagy terhes.
2023. ápr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Máskor előjáték sem ártana a betuszkolás előtt.
2023. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Én pontosan az előváladéktól lettem terhes,a páromnak elég sok jön,terhes is lettem,de nem baj,jelenleg 35 hetes vagyok.
2023. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!