Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez utalhat arra hogy terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elena95 kérdése:

Ez utalhat arra hogy terhes vagyok /lehetek?

Figyelt kérdés

Nemrég kb egy hete gorcsol a hasam es bevallom h nmtudom napra pontosan az elozo menstruaciom napjat igy nemtudom megmondani hogy kesike vagy sem (noteszem elhagytam es elfelejtettem beirni mashova) de kb most kell megjonnie ,

A baratommal eggyutt voltunk de mindig megszakitjuk a dolgoz ha mar ott tartunk gyogyszert meg nem vettem (mas okbol ami nem lenyeges ) de ovszerrel vedekezunk ...de sokszor nem ilyenkor kiveszi ..de ugy tudom elovaladektol is lehetek terhes ..milyen tunetekre figyeljek.. Vagy meddig varjak..hanyinger az neha van ..de leginkabb hasgorcs de az lehet hogy kesoi menszesztol is

19/l

Negativ hozzaszolast hulyezest stb neee irj mert nem vagyok ra kivancsi azer van ez az oldal h feltedd a kerdest ennyi ha hulyeseg ha nem. !!!



2014. okt. 22. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Óvszerrel védekeztek, és mellé még meg is szakítjátok? Kicsit szerintem túlaggódod a dolgot.
2014. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen ovszerrel altalaban ..debpont ez az h legutobb nem ..csak siman es ugy a szakitottuk meg ..viszont en aggodom mer faj a hasam stb
2014. okt. 22. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
"ovszerrel vedekezunk ...de sokszor nem ilyenkor kiveszi"
2014. okt. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért nem a nődokidat kérdezed?

Én pl gépész mérnök vok. Szted értek az ilyesmihez???

2014. okt. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
teszt
2014. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, az úgy más. A vesszőhiányok miatt kicsit zavaros az egész, de úgy már van esély rá, felelőtlenség ilyet csinálni.
2014. okt. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ahhoz hasonló méhösszehúzódásokat érzel időnként, mint amilyet a menstruáció alatt, az utalhat a beágyzódásra.


Ez időben is stimmelne, ha kb. két hete történt volna a fogamzás.


Azt meg leírtad, hogy tudod te is, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni, mert tartalmazhat kisebb-nagyobb mennyiségben életképes spermiumokat.

2014. okt. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszotokat ! Utana olvastam meg tobb helyen meg varok egy hetet amig nemjon meg , a terhessegi teszt alapjan mar ugyis tudni fogom hogy mi a helyzet ha nm jon meg :)
2014. okt. 22. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!