Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hülye kérdés lesz de...

Lehet hülye kérdés lesz de felteszem.. akik nem tudnak normálisan válaszolni azok ne, ha megkérhetném őket.😃 Teherbe eshettem, azon a napon??

Figyelt kérdés

Március 31én volt utoljára mensim.. Aznap, voltam eggyütt a párommal úgy hogy nem volt rajta gumi nem húzott fel.. aztán belém lőtte.

Sok ideje próbálkozunk már, és idáig nem sikerült egyik sem.

Teherbe eshettem? Mert azóta nem volt mensim és nincs se a terhességre előre utaló jelek, plusz a mensimre sincs.

28éves lány😊


2023. ápr. 24. 13:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha csak egyszer-kétszer fordult elő, hogy védekezés nélkül "beléd lőtte", és azt is ilyen hatékonysággal (mint pl mensi első napján), akkor meg is van a magyarázat, hogy egyelőre miért nem jött össze. A ciklus közepén vagy a legtermékenyebb, menstruáció előtti napokban (vagy aznap) már zömében lejátszott meccs a kérdés, hiába "lövi beléd", nem valószínű, hogy azzal sikerrel jár.

Persze léteznek még csodák, de én azért ebből nem számítanék terhességre, őszintén szólva.

2023. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Gumiban próbálkoztok? Gumi nélkül pedig az ovulációhoz legtávolabb eső időpontban? Lehet csak te próbálkozol…😃
2023. ápr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nem értem ha gyereket terveztek hogy hogy csak 1x 2x csináljátok gumi nélkül? A párod valami hülye maszlagot beadott hogy ezt csak így lehet? vagy hogy? Logikátlan az egész amit írsz.
2023. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!