Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőm a menstruáció után...

A barátnőm a menstruáció után egy nappal eljött hozzám. Csak pettingeltünk először! Elélveztem, utána pedig kb olyan háromnegyed órával belé is hatoltam!?

Figyelt kérdés
e csak mindössze 10 másodpercig és nem mentem el benne!A péniszem száraz volt.Ettől mekkora az esély a terhességre???
2008. dec. 29. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Jajj, kérlek!! Gyerek vagy még, ne szexelj!!!!
2008. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elhanyagolható, bár semmi sem lehetetlen.

A nők a hónapjuk közepe tájékán a legvalószínűbb, hogy teherbe essenek (Az első nap a megjövetel).

Gondolom azt te is tudod, hogy sperma nélkül sehogyan sem megy, de ez nem csak úgy juthat be, ha benne vagy, hanem mondjuk úgy is, hogy jó csutakosan összebujtok, és bele dörgölitek. (Már bocs, ha kicsit közönségesre sikerült.)

2008. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jól van...Nem vagyok gyerek csak nem értek annyira az ilyenekhez és lehet, hogy hülyén fogalmaztam...sztem nem kell mindjárt letámadni a másikat, de köszönöm a kommentet!
2008. dec. 29. 15:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia

Ha nem értesz annyira ezekhez a dolgokhoz akkor az lenne a legegyszerűbb ha védekeznétek minden alkalommal mert a tájékozatlanság miatt gyakori a nem kívánt terhesség fiatal korba tehát ne egy szerencsejátékot játszatok!!!

2008. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, persze mindig védekeztünk csak most elkapott a hév és tanultam az esetből, hogy ha védekezünk, akkor Nem kell idegesnek lenni...Csak a kérdéseel azt szeretném megtudni mennyi az esély rá, mert ugye a menstruáció utána 1 nappal történt az eset és akkor még nincs peteérés...
2008. dec. 29. 16:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Az esély nagyon kevés, de hallottunk már ellenpéldát. Én 2 %-ot adnék...
2009. jan. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!