Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kényelmetlen fürdés ovulációkor?

Kényelmetlen fürdés ovulációkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Napok óta gondolkodom ki írjam e a kérdést, mert szinte biztos vagyok benne, hogy én fogom fel bután.

Arról lenne szó, hogy én nem szeretek zuhanyozni. Csak akkor zuhanyzom, amikor megvan, mert hát tisztálkodni kell. A többi napon nem forró vízben, hanem kellemesben fürdök, de általában 20 perc alatt kész vagyok. Amióta próbálkozunk a babával, azóta mindig félek attól, hogy a víz "kimossa". Előtte mindig elmegyek wcre, de amint kijövök a kádból megint kell mennem. Ez normális? Próbáltam rá keresni, és többen írták, hogy normális.

Ugye a termények napokon, de főleg ovuláció környékén így nem tud "kimosódni"?

Tudom, hogy mi merre van egy nőben, mert nem vagyok már kamasz, de valamiért mégis azon a héten rosszul érzem magam minden fürdés alkalmával. Kérlek erősítsetek meg, hogy végtelenül butaság ez a fajta félelmem.

Annyit még hozzá tennék, hogy nem aktus után rohanok fürdeni.

Köszönöm, ha valaki ezt helyre rázza bennem :)

Legyen szép napotok


2023. máj. 5. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mosná ki?A víz nem folyik oda be,a cucc meg természetesen kifolyik onnan,csak marad bent,aminek bent kell.Az viszont annyira bent van,hogy onnan nem folyik ki.Ami kifolyik,azt még zuhanyzáskor is lemosod.Nem értem a problémát.Ha nem leszel terhes, akkor nem ez miatt nem leszel,ha pedig ennyire egyszerű lenne kimosni, akkor kb senki nem lenne terhes védekezés nélkül sem,mert csak simán megfürödne,és kész.
2023. máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hu, nem bántani akarlak, szóval igyekszem nem kioktató lenni, de annyi orvos által írt cikk van a neten, miért nem tájékozódsz picit? Teljesen mindegy mennyi folyik ki, mert az felesleges. Ha egy kád ondóban fürdesz meg sem leszel terhes, nem véletlenül kell, hogy elélvezzen egy nőben a férfi. Nem kell gyertyába állni, meg a sok baromságot csinálni, amiket össze szoktak hordani, mert semmi értelme. Akár azonnal is kimoshatod, mert ha átjutott a méhszájon már vígan száguld a petesejt felé. Szóval fürödj nyugodtan.
2023. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2023. máj. 5. 12:49
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Huhhh, ha te ki tudod mosni a méhedet, akkor valóban kimosódhat, egyéb esetben nem. Ha tudnád mi hol van egy nőben, hol termékenyül meg, akkor ez meg sem fogalmazódott volna benned.
2023. máj. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Ennyire tág vagy hogy befolyik a víz?
2023. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Annyira suta vagy hogy nem lehet nem kioktatni.


Tudom, hogy mi merre van egy nőben, mert nem vagyok már kamasz


Dehogy tudod. Fogalmad nincs. Ha tudnád, nem kérdeznél ekkora baromságot.

2023. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Ez a kérdés durva... nem akarlak megbántani, de talán várni kéne azzal a gyermekkel....a többiek mindent is leírtak.
2023. máj. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Készültem, hogy kapok negatívat, pedig többször írtam, hogy tudom hogy nem így van, de valamiért nekem az a hét akkoris kényelmetlen. Megpróbálok változtatni rajta, aki normálisan le tudta írni, annak köszönöm. Igazából talán nem is az idézőjeles kimosás miatt fura, hanem az esélyen való rontás. Attól függetlenül fürdöm mindig, és ha lesz következő hónapban is ilyen, akkor dolgozom rajta.

Egyszóval köszönöm, ez nekem segítség volt tőletek. Még a nem legkedvesebb válaszok is segítettek.

2023. máj. 6. 17:54
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ront az esélyen.Ahova kell,oda bemegy aminek be kell,onnan nem jön ki.
2023. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Ekkora sötétségre nincs emoji de komolyan..
2023. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!