Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhesség vagy...

Mmtimi1212 kérdése:

Szerintetek terhesség vagy hormonális probléma?

Figyelt kérdés
Idáig mondhatni rendszeres ciklusom voltak, 27-28 napra jött meg. Mielőtt megjött volna az előtte lévő napokban már barnás "vérzésem" volt. Ezen kívül sosem volt semmi panaszom. Ebben a ciklusomban viszont a 17. napon mikor elmentem mosdóba véres volt a papír, utána 1 napig barnás "vér " jött és teljesen elmúlt. Jelenleg a 31. napon tartok, és nem jelentkezett a menstruáció előtti "barnázás", de pár napig úgy éreztem, hogy meg fog jönni, viszont már az is elmúlt. Tesztet ma délben csináltam ami negatív lett. Férjemmel megszakításos módszerrel védekezünk. Vizsgalatra már van időpontom, csak még addig 2 hetem van. Köszönöm q valaszaitokat.
2023. máj. 7. 11:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Pénteken teszteltem, nem ma, bocsi az elirasert😊
2023. máj. 7. 11:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebben a hónapban pont így voltam én is, és végül késéssel megjött.
2023. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet 17 volt ovud az volt a vérzés.

Így 3-4 nap késéssel kell megjöjjön

2023. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megszakítással nagy valószínűséggel nem lesz semmi, max. ha bénázott a férjed.

(Én pl. így estem teherbe anno, a srác már akkor tudta, hogy baj lesz, de nem szólt …)

2023. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ. Én se gondolnám h terhes lennék. Csak idegesít, hogy mitől lehet és orvoshoz csak 22re van időpontom. (Amúgy az se lenne gond, ha baba lenne)
2023. máj. 8. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!