Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az előző havi menstruációm jóval kevesebb volt mint szokott lenni, viszont utána nem voltunk együtt a párommal csak a következő menstruáció várta előtt 2 nappal.

Viszont most késik 5 napja, folyton pisilnem kell. Görcsöl a hasam, mintha megakarna jönni, melleim érzékenyek (ez az előző terhességemnél is így volt)

Szerintetek van esély arra, hogy már a legutóbbi menstruációkor terhes voltam? (Amikor abban a hónapban ovuláltam, együtt voltunk de védekeztünk)

Vagy volt már olyan valakinek, hogy közvetlen menstruáció előtt esett teherbe és már nem jött meg neki? (Hiszen, ha ekkor teherbe estem a mensi kimaradásakor még csak a beágyazódás történhetett max szerintem)

Illetve nálatok mikor jelentkeztek a tünetek elsőnek?

Válaszokat, tapasztalatokat köszönöm, ha megosztjátok velem:):):)



2023. máj. 11. 18:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és az ébredési testhőm is magasabb a megszokottnál már egy jó ideje, pedig nem vagyok beteg. Ma 37,5 volt😊
2023. máj. 11. 18:59
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Tesztet miért nem csinálsz? Vagy csak azért fogsz, mert itt javasoljuk? Kérdés nélkül is megcsinálhattad volna :)


Ha védekeztetek akkor a terhesség majdnem teljesen kizárható. A tünetek meg ovu idején mensi alatt és terhesség esetén is totál egyformák. Csak tünetekből terhességre gondolni.... hát ha lehetne, akkor nem lennének tesztek. Csinálj egyet és egyből kiderül...vagy várj még pár hetet... ahogy gondolod.

2023. máj. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csinálok hamarosan, csak kiváncsi vagyok más tapasztalataira addig is:)
2023. máj. 11. 19:03
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre tényleg a teszt lesz a megoldás, ha az előzőból lenne, akkor most csinálsz egyett 2 csíkosnak kell legyen. Ha a másikból akkor nem lenne tünet, de ha most nega 1 hét múlva tesztelj
2023. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Igen, volt már erre példa.
2023. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Esély nulla, de tesztelj.
2023. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2023. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy 0 az esély. Várjunk azzal
2023. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Reggel tesztelek, mert a héten dolgozom és nincs időm venni. A tüneteim változatlanok, annyival egészíteném ki, hogy krémes tejszerű folyást észleltem🙏🏻 remélem ez jó jel szintén, bár tudom ennek is sok kiváltó oka lehet, csak nagyon reménykedem addig is.
2023. máj. 12. 13:10
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan volt!! És olyan mintha beteg lennék.

Na nem mensi betegség, nem úgy. Hanem hoemlekedes…fura érzés. Mint amikor érzi az ember hogy beteg lesz

2023. máj. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!