Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után 1-2nappal már pecséte...

Ovu után 1-2nappal már pecsételek,1,5éve próbálkozunk a babával,a leleteim teljesen jók,van esetleg valamilyen tabletta ami segithetne ezen a közti vérzésen?

Figyelt kérdés
2023. máj. 14. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem most ovuláltál.fura ha 1-2 nappal az ovu után pecsételnél.Pecsételő vérzés beágyazódáskor fordulhat elő. Ha 1000% ra biztos vagy hogy most ovuláltál akkor ez vérzés a vérzés nem beágyazódás,és szerintem nem normális. Fordul orvoshoz szerintem :(
2023. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ovu teszttel neztem az ovulaciot.Biztos hogy akkor volt az ovu.En azt gondolom hogy ez lehet progeszteron hianytol,de az orvos azt mondta h o azt gondolja h nem,igy gyogyszert nem fogok kapni ra de en megis azt gondolom hogy progeszteronnal van baj.Igy szeretnek ra valamilyen etrendkiegeszitot vagy "gyogyszert" ami nem venykoteles
2023. máj. 14. 12:38
 3/10 A kérdező kommentje:
Esetleg progeszteron krem?
2023. máj. 14. 13:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Az orvos miből " gondolja" hogy nem szenvedsz progeszteron hiányban?Ciklusod 21.napján mért progeszteron szintet és az rendben volt? Vagy mi alapján mondta azt hogy" nem gondolja"? Rendben okés akkor tuti most volt ovud ha lh teszttel méred :)

Szerintem menj egy másik orvoshoz és ott nézzenek progeszteronszintet, de alapvetően nem normális ez a vérzés.Elképzelhető hogy más áll a háttérben de progeszteronhiányt nem árt nézetni.

2023. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit értessz az alatt hogy pecsételő?Több mint egy napja tart? Vagy több ciklusban is elöfordult már ez a pecsételés?
2023. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ugy 1eve tart hogy az ovu utan 2-3-4nappal mar barnazas van.ez eltart egeszen a mensiig.Van mar egy 5eves kislanyom.Elotte is volt hasonlo,de akkor csak a mensi elotti 3-4napban volt.Illetve terhesseg alatt az elso 3honapban.Barnazas,verzes.Ott azt mondtak hogy nem tudjak hogy miert van.

Progeszteron meres nem tortent.Azt mondta csak h azt gondolja hogy nincs progeszteron problemam

2023. máj. 14. 16:22
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor kérdem én mint kivülálló, nem orvos, hogy mit gondol, mi miatt lehet ez a vérzés ami eltart már egy éve kb? Szerintem keress fel másik orvost :(

Kislányod könnyen fogadt?

2023. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kislanyommal is 1,5 kellett amig sikerult
2023. máj. 14. 16:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor mit mondott az orvos? Voltál akkor orvosnál amikor láttad hogy nem jön össze hónapok után? Most is babát szeretnél gondolom?

Szerintem menj orvoshoz , mert ez akkorsem normális.:(

2023. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mivel a kislanyom is 1,5ev volt amig sikerult igy eddig még nem voltam orvosnal ,amikor terhes voltam akkor mentem minden heten vizsgalatra a pecsetelesek miatt de azt mondta hogy fejlodo terhesseg ,kb a 12.hetig barnaztam akkor
2023. máj. 14. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!