Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulacios teszt .. segitsegete...

Ovulacios teszt .. segitsegetekre van szükségem 🙏🏽 féléve próbálkozunk a babával eddig sikertelenül Mikor tudom hogy a két csík pozitív valóban ovulacionak felel meg ?! Többit lent ..

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok már mindent át bongesztem végig néztem hogy ki milyen eredményt csatolt de nagyon de nagyon kezdő vagyok ebben és sajnos a nogyogyaszom ha nem tejelek neki akkor nem vilagosit fel semmiről .. és már egy vagyon ráment a vizsgálatokra .. szóval a rossmanban vettem a expect ovulacios tesztet ,a napokban az egy csík is elég halvanyocska volt de mainap mindkét csík jelent meg de mind2 halvany .. minek felel meg ? Holnap is délután 6ora körül teszteljek? Nagyon kezdo vagyok aki belem akar rúgni kérem ne is írjon ..

szeretnetek tanácsokat kinek mi segített 🙏🏽



2023. máj. 14. 21:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
8as szerintem neked is pozitív lh
2023. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!