Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség vagy kémiai lesz?

Lehet terhesség vagy kémiai lesz?

Figyelt kérdés
Délután teszteltem egy predictor early-vel halvány, de jól kivehető pozitívat, viszont már 1 hete késik. Hozzátartozik, hogy még szoptatom a 15 hónapos kisfiam, és eléggé rendszertelenül menstruálok, de szeretnénk tesót. Holnap újratesztelek, de ti mit gondoltok?

2023. máj. 22. 18:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van róla a kép

2023. máj. 22. 18:21
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Ha rendszertelenül menstruálsz akkor mihez képest késik?

Lehet terhesség de lehet nem marad meg, senki se tudja megmondani.

2023. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Van, amikor késik pár napot, illetve előfordult már olyan is, hogy kimaradt 1 hónap, amióta újra menstruálok szülés óta. De köszönöm!
2023. máj. 22. 18:28
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Így hogy össze vissza jön meg bármi lehet, de inkább holnap után reggel tesztelj, akkorra ha erősödik akkor, jó jel, ha holnap tesztelsz lehet ugyan ilyen lesz csak, nekem volt hogy délutánra lett erősebb.

Ez kb 10-11 nap ovu utáni teszt

2023. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Hát délutánihoz képest szerintem elég jó. Reggeli elsőből nézd legközelebb.

Én is szoptatok (már csak alváshoz meg éjszakai ébredésekkor), rendszertelen a mensi és sikerült a baba.

2023. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem a kupak vége felé van a teszt és a felső a kontroll csík?
2023. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A 6-os válaszolónak van igaza! Ez a teszt ennél pozitívabb nem is lehetne!! :)
2023. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

4 vagyok ezt nem is figyeltem csak a csíkot😂😂

Ez a teszt pozitívabb nem is lehetne.

2023. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Na igen itt a teszt csík bazi erős, tehát már napok óta késhet ez bizony baba lesz. Kb 1 hét múlva mehetbél dokihoz, de ha tutira szetrtnél menni, akkor két hét. De tovább ne várj, mert teszt alapján már majdnem egy hete késik.


Jó egészséget :)

2023. máj. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, közben megnéztem a papírt, és tényleg ez nagyon pozitív! Ráadásul reggel az x-epil is totál erős pozitív lett :) köszönöm mindenkinek!
2023. máj. 23. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!