Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátommal lefeküdtem, gumi...

Barátommal lefeküdtem, gumi nélkül csak kb 10 perc volt az egész, nem ment el bennem, mennyi esély van rá, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Am. mensimnek kb 2 hét mulva kell megjönnie, 72 órás tabit nem szeretnék, nem akarom felboritani a hormonrendszeremet!
2008. dec. 29. 22:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy felborítod,vagy pedig imádkozz:)
2008. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
gratula....kb peteeres kornyeken szeretkeztel gumi nelkul. Minden eselyed megvan ra hogy terhes legyel..akar elment e benned..akar nem, mert az elovaladektol is megtermekenyulhetsz. Irass 72 orasat vagy imadkozz es 2 het mulva tesztelj.
2008. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Egy ismerősöm így esett teherbe. Aztán abortusz... Hidd el jobban megéri a 72 órás tabi.
2008. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
az a gáz,hogy az előváladékba is lehet sperma..figyeld a tüneteket és ha valami nem stimmel ,menj orvoshoz.
2008. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez gáz volt, most már szerintem te is rájöttél a válaszokból...írass 72 órás tabit, mert a vége az lesz, hogy nem fogod tudni elmondani anyádnak, hogy fizesse ki az abortuszt, mert gondolom még nem vagy 18, tehát nem intézheted egyedül!
2008. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát reménykedhetsz hogy meguszod...néha mi is szórakoztunk de csak max egy percet...ezzel nem nagyon szabad játszani..egyszer bennt maradt a gumi lélekszakadva rohantam 72 órásért...legközelebb elöbb gondolkozz és ne után sajnáld a hormonrendszered...mivel peteérés környékén voltál sztem inkább vedd be az a tuti, és többé nem fogsz felelőtlen lenni...
2008. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Tudjátok azért ilyenkor elgondolkozok a mai fiatalokon! Én még "csak" 18 éves vagyok,de szomorúan látom az ilyen példákat!Mi lesz a mai fiatalokkal,ha ennyire felelőtlenek!!!???
2008. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a hormonháztartásod boruljon fel, minthogy teherbe ess és abortuszod legyen, netán gyereket szülj, amit gondolom nem szívesen tennél.

Jó eséllyel pályáztál egy bébire.

2008. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

22:43-as vagyok:

off: Csak még annyit, hogyha esetleg terhes vagy és nem rohansz 72 órásért, akkor marad az abortusz! Tudod, nemcsak a pénz hanem, hogy után anyád mit fog rólad gondolni...Kell ez neked? Nem hiszem!

Hihetnél nekem, nem a levegőbe beszélek, hanem tapasztalat.....

2008. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Mennyi idősek vagytok egyébként?
2008. dec. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!