Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Előző hònapban volt egy egyértelmű terhes pozitív tesztem. De nem sokkal utána megjött, így elfogadtam hogy valószínűleg nem jött össze. A mensi olyan volt mint általàban. Most pedig késett 2 napot( mindig pontos szokott lenni) az első nap kb ömleni szokott belőlem a vér, most viszont épp hogy van valami… szerintetek lehetek terhes? Gondoltam várok pár napot a teszttel, nem akarok feleslegesen már tesztelni… de ha el is múlik ez a semmi menstruációm akár össze is jöhetett a bébi.. volt már valaki hasonló helyzetbe?

2023. máj. 25. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kémiai volt a terhességed. Megjött tehát nem vagy terhes.Egyébként meg szerintem a kémiaitól lett " nem tűpontos " a ciklusod.Szerintem tesztelj egyet ha az negativ akkor tuti hogy nem vagy terhes.Most így láthatatlanba nem tudok jobbat irni :(
2023. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A kémiai után ne is várj pontos ciklust. Mivel elindult valami, a hormonjaid kicsit borultak, de ez csak átmeneti, csupán csak hosszabb vagy rövidebb lehet a ciklusod...
2023. máj. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!