Zafira2 kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Május 7-en jött meg a mensim aztán a mensi 5. napjától szednem kellett a clostylbegyt-et.

Május 21-én volt az ovulácium csináltam egy ovu tesztet..pozitiv!!!

Másnap 22-én nagyon erős görcseim voltak mint amikor megvan a bajom derekam is fájt.. cicim estére be dagadt.. érzékeny a mellbimbóm és kb 20percenként járkálok pisilni. Azóta is mindennap fáj a petefészkem szurkaló érzés és a derekam is megfájdul estére. Majd 25-én reggel krémszerű testápoló állagú méhnyaknyák volt a wc papiron. Ma 26-án meg hányingerem van a semmitől is.

Szerintetek ez jót jelent? Vagy ne éljem még magam bele annyira a dolgokba?

Már több mint egy éve probálkozunk.

Egy 23 éves lány aki már nagyon várja az angyalkáját és mindig a legjobbat reméli köszönöm szépen előre is a válaszokat.



2023. máj. 26. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha elmarad a menzeszed, tesztelj. Mi nem látunk beléd.
2023. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha terhesség okozza bármelyik tünetedet, akkor a teszt már kimutatná.
2023. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

22-én volt ovud, tehát 4.dpo-n vagy. Ilyenkor nincs még terhesség..... nagyon max a megtermékenyített petesejt vándorol a cél felé, aminek nem létezik tünete.


A closty ellenben okoz erős tüneteket, nyilván jó kis peteérést biztosított, a hormonjaid tombolnak. De terhes még közel sem vagy. Magasabb a progid a megszokottnál...ennyi. Ne képzelj bele még semmit :)


Nyilván closty mellett már egy szép peteérésnek is örülni kell.


Szóval a lényeg, 4.dpo-n vagy, majd 5 nap múlva kezdhetsz tünetekre figyelni és 7 nap múlva egy 10-es tesztet próbálhatsz. Vagy ügyesen kivárod, míg nem jelentkezik a mensi.

2023. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: dejó örülök neki, hogy neked sincs jobb dolgod csak itt tenni az agyadat! Normalisan már nem is lehet válaszolni???! Pff


Második válaszoló: ovu utáni 5. Napon vagyok.. ki mutatna igy a teszt?

2023. máj. 26. 14:57
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Pozi lh tesztes nap az lh csúcs, másnap van az ovu ami a 0. Nap tehát amikor erős görcsöd volt, tehát a 4.napon vagy ovu után.
2023. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Legyek akkor a 4. napon

De nekem nem ez volt a kerdesem. Komolyan mondom itt mindenki olyan okos!! Senki nem tud adni egy normalis valaszt!!! Valaki esetleg volt hasonlo helyzetben vagy ilyesmi es akkor el lathatna jo tanacsal meg egy kis remenyt adhana valaki nem pedig itt bolondnak nezni a masikat!

2023. máj. 26. 15:01
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ok akkor olyat válaszolunk amit hallani szeretnél: terhes vagy!!!!

Csak nem igaz.

2023. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező, én nem érzem magam bolondnak, megadtam a választ. A Closty okozza a tüneteket és ilyenkor még nem létezik terhesség. Ha ezt te nem tudod megérteni az szomorú. Én 7 évet vártam a csodánkra, kb egy szülést levezetnék. Én is szedtem a clostyt ezért is válaszoltam... mellette hőmérőztem és lh teszteltem. Légy türelmes, mert bele fogsz bolondulni, és bőven elég mensi előtt 2 nappal izgulni, feleslegesen stresszeled magad 10 nappal hamarabb, úgy hogy biológiai tény, hogy ilyenkor még nincs terhesség ami tünetet okozzon.



A progesteron emelkedettség okozza a tünetrid, ezt veheted jó jelnek, hog van ovud és a progid sem alacsony egy esetleges terhesség megtartásához, ami majd 4-5 nap múlva fog beágyazódni.

2023. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ovu után 4ik napon még a beágyazódás se történt meg. Lehetsz terhes, de ezeket a tüneteket még nem az okozza.
2023. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8/9 koszonom szepen

Nem neked szolt a valaszom!

Remelem meg sikeres lehet ez a honapom! Koszonom meg egyszer

2023. máj. 26. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!