Igy lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Partnerem veletlenul belem elvezett, fogamzasgatlot szedek de az eset utan bevettem egy elozo maradek levelbol meg 2 szemet hogy biztos ne legyen gond. Szerintetek?
2023. máj. 28. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az értelmi kepességeiddel van komoly probléma, ha képtelen vagy felfogni a betegtájékoztatóban leírtakat és a fogamzásgátló hatásmechanizmusát.

Az "előző maradék levél" eredetére meg már rá sem mernék kérdezni, mert a te hülyeségedtől az én hajam hullana ki...

2023. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen!Nem is lehetne előző maradék levél,tehát nem rendszeresen szedett.Úgy pedig igen,lehetsz terhes!A fogamzásgátló pedig nem esemény utáni tehát tök felesleges volt bevenni még 2-őt.
2023. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy 😂😂
2023. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. máj. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendszeresen szedtem a gyogyszert. Soha nem maradt ki, egy levelet csak azert tartottam fenn, ha mondjuk hasmenes vagy hanyas miatt gyengul a hatasa, be tudjak venni megegyet.
2023. máj. 28. 12:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5: és honnan tudod hasmenés/hányás esetén hogy mennyi szívódik fel belőle? Hiába veszel be még egyet olyankor.

Butuska vagy.

2023. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"csak azert tartottam fenn, ha mondjuk hasmenes vagy hanyas miatt gyengul a hatasa, be tudjak venni megegyet."


...vagy még kettőt, ha belédélveznek?😅

Ne haragudj, de tájékozódj, mielőtt szexelsz. Ilyen tinik számára készült oldalakon nagyon fapadosan, egyszerű tőmondatokban leírják a szaporodás menetét meg a fogamzásgátló működését. Kérd meg anyukádat, hogy olvassa fel neked, és beszéljétek át azt, amit nem értesz.

2023. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Te sem vagy százas 🤣🤣🤣🤣
2023. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!