Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11,12dpo erős szúró,görcs...

11,12dpo erős szúró,görcs érzés de a teszt negatív mitől lehetet ?

Figyelt kérdés
Annyira görcsölt a petefészek hogy alig bírtam állni 10 perc volt kb
2023. máj. 29. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Meg fog jönni.
2023. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hat remelem nem
2023. máj. 29. 19:05
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Túl erős fantáziától.
2023. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Valaki elmagyarázná nekem, hogy a petefészek görcs mitől lenne terhességi jel? Nem először olvasom itt, de számomra nagyon nem áll össze a kép.
2023. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
4es. Szerintem a kérdező abban bízik, hogy nem a menstruáció jele, hanem a terhességtől nyúlnak a szalagok, nő a méh és ez okozza a húzódó alhasi érzést. Egyébként én sem gondoltam erre soha, hogy ha görcsölök, akkor terhes vagyok. Az elsőt zéró tünetekkel vittem végig. Most én is meglepődtem hogy a pozitív teszt óta olykor-olykor nálam is jelentkezik kisebb összehúzódás.
2023. máj. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Na igen...a terhességnél a méh fáj nem a petefészek..a petefészek ugyan úgy szúrkál mint terhesség nélkül.


Nekem volt már ilyen petefészeknél erős fájdalom...oka nem volt és baba sem lett akkor.

2023. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Tudom, hogy terhességben reménykednek, csak az nem fér a fejembe, hogy csóró petefészket miért keverik bele a történetbe ezen a szakaszon 😁 Akkor már görcsöljön a méhe, nem? Mindegy, én nem húzom fel magam ezen, mint szegény 6-os, mert úgy vagyok vele, hogy én is látok hülyébb kérdéseket is, csak hát az a fránya kíváncsiságom nem hagyott nyugodni 😂
2023. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

Látom jól el vagytok 😂😂✌🏼

2023. máj. 31. 06:44
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát az elég szívás lenne, ha a petefészkedben jönne létre a terhesség, tudod? 😂😂✌🏼
2023. máj. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Latom mar regebbi a kerdes de leirom az en tapasztalatomat... Nekem jobb oldalt szurkalt erossen a hasam,nem is meh de nem is teljesen a petefeszek,ketto kozott.Meg is ijedtem nehogy mehen kivuli legyen...de nem ott volt. A doki azt mondta a meh jobb oldalaba agyazodott be,jobb oldalt volt a peteeresem igy valoszinuleg azert szurkalt a jobb oldalam...ugyhogy lehet.
nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!