Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? 21 éves vagyok....

Mit tegyek? 21 éves vagyok. Volt egy rosszindulatú daganatom. Orvosok szerint hamarosan kifognak pakolni. Gyerekem nincs!? Orvos szerint mihamarabb szüljek, amig még lehet.!?

Figyelt kérdés
A párommal másfél éve vagyok együtt de hallani sem akar gyerekről..azt mondja nincs rá felkészülve..
2010. okt. 11. 12:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
A méheddel kapcsolatos volt a rosszindulatú daganat?
2010. okt. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen!!És azóta folyamatosan jelen vannak ciszták,daganatok,..De azok jóindulatúak már..De mivel volt már rossz indulatú is,igy ezek is simán lehetnek azok..:(
2010. okt. 11. 12:26
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
És hol volt, a méhedben, vagy csak a méhnyakon? Mert akkor minél előbb vállalnod kellene szerintem, mert utána már ki tudja, hogy lehet-e.
2010. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A mélyszájon volt..Tudom hogy kellene..De párom..:(Azt mondja nincs rá felkészülve.Nem akar gyereket..:(És nem tom mit tegyek..
2010. okt. 11. 12:31
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
A méhszáj-elváltozást, un konizációval kimetszik, és ha negatív a kvetkező lelet, akkor már nem kell félned, csak rendszeresen járni ellenőrzésre. Ha p1-vagy p2 akkor nem kell aggódni.
2010. okt. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%

Ne vállalj. Ha kikell venni a a méhedet,akkor sem biztos,hogy meggyógyulsz teljesen! Csak azt tartják az orvosok gyógyultnak,aki már legalább 5 éve tünetmentes. Van ismerősöm,aki 7 évig tünetmentes volt,és félév múlva elment.

Gondolj arra,hogy milyen sorsa lenne a babának,ha meghalna az anyukája! Igaz,fontos a pozitív gondolkodás,de azért a józan észre is kellene hallgatnia mindenkinek,

2010. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

A kérdés az, hogy a párod bármikor is akar-e Tőled gyereket? Veled képzeli-e el az életét hosszútávon?

Ha igen, akkor nagyon komolyan el kellene vele beszélgetni a jövőtökről. Ő hány éves? Ha egyidősek vagytok, 21 évesen elhiszem, hogy nincs rá felkészülve, hiszen ez óriási felelősség mindenféle értelemben. De nem ártana azt is átgondolni, ha ne adj isten, beigazolódik az, hogy később már nem lehet babád, akkor mit lépne? Persze a jövőbe látni nem igazán lehet, de lehet, hogy akkor éppen ő lesz az, aki azért lépne le, mert már gyereket szeretne, és tőled nem lehet, és mondjuk az örökbefogadást sem tartja jó ötletnek.

Ez az életkor amolyan határmezsgye a gyerekkor és a felnőttlét közt, kinek-kinek más-más sávszélességgel, persze.

Remélem, hogy az egészséged úgy fog alakulni, hogy nem kerül sor az említett műtétre és boldog anyuka leszel, amikor eljön az ideje.

(A másfél éves kapcsolat is olyan, hogy van, akinél ez már komoly elkötelezettséget jelent, másnál viszont még nem.)

2010. okt. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló..pont attól félek amit leirtál.Ugyanezek a kérdések vannak a fejemben.A párom 25 éves.És komoly a kapcsolatunk. Együtt élünk,tervezzük a jövőt.Azt mondja tőlem szeretne gyereket,de csak pár év mulva..Csak nehogy késő legyen..:(
2010. okt. 11. 12:45
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többieknek is a választ..Várom a többit is..
2010. okt. 11. 13:24
 10/18 anonim ***** válasza:
Most milyen a rákszűrő eredményed? P hányas? Mert ha most rendben van, akkor addig vállalj szerintem babát, amíg lehet.
2010. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!