Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? 21 éves vagyok....

Mit tegyek? 21 éves vagyok. Volt egy rosszindulatú daganatom. Orvosok szerint hamarosan kifognak pakolni. Gyerekem nincs!? Orvos szerint mihamarabb szüljek, amig még lehet.!?

Figyelt kérdés
A párommal másfél éve vagyok együtt de hallani sem akar gyerekről..azt mondja nincs rá felkészülve..
2010. okt. 11. 12:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
3 havonta kell rákszűrésre járnom..Most jó (p2)
2010. okt. 11. 13:34
 12/18 anonim ***** válasza:
79%

Rokonomnak is azt modntak hogy nem tud mar gyereket vallalni. Neki is ugyszint rosszindulatu daganata volt a mehen es petefeszken es muteni akartak. Persze o ellentkezett es ime teherbe esett, a baba masfel honappal korabban jott vilagra de egeszsegesen. Annyi a baj hogy csaszarozas utan mutottek is az anyukat es kivettek mindenet. De boldog edesanya es a gyerek is egeszseges :)


Remelem segithettem ezzel a tortenettel, am a helyedben elgondolkoznak vagy megertetnem a parommal hogy mi a helyzet. En biztos dontes ele allitanam, vagy megerti hogy nekem kell az a gyerek, vagy inkabb menjen :(

2010. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ..Ezen gondolkodom én is :(
2010. okt. 11. 15:00
 14/18 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősőm, aki tele volt problémákkal, ciszta, mióma stb. A vérzése sem volt rendszeres, és még nem volt 20 éves. Azt mondták neki, nem is biztos, hogy lehet gyermeke.

Azóta kzel 30 éves, és van két szép gyermeke. Nemrég szülte a 2.at. Szerintem a saját érdekeidet kell, hogy nézd, nehogy később megbánd, hogy nem vállaltad.

2010. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Elösszőr is nagyon sajnálom ami történt,és ne haragudj,hogy semmi okosat nem tudok írni és még bele is kérdezek a kérdésedbe...de leírnád nekem,hogy hogy derült ki? mit éreztél az orvos mit mondott mikor látták.....azért kérdezem mert 1 hete nem jött meg,görcsölget a hasam szurkál,rosszúl is szoktam lennipl.: hányinger és ájulás. voltam nődokinál terhességet nem látott,elküldött egy menotesztre ott is negatív lett. jövőhéten újra kell mennem ha addig nem jön meg. Köszi és ne haragudj. Az én párom sem volt felkészűlve a gyerekre de amikor megtudtuk,h jön a nagy sokk után teljesen oda volt meg vissza. Próbáljátok átbeszélni. drukkolok neked.
2010. okt. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt írom, de ha a pasid tudja, hogy neked fontos lenne, hogy teherbe ess, mert lehet, hogy később nem lehet és ennek ellenére azzal van elfoglalva, hogy ő nem elég felkészült, (gondolom, még bulizni akar), akkor elég tróger. Szerintem őszintén vess számot magadban, hogy szeret-e, ő nyilván azt mondja, hogy igen, persze.
2010. okt. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Az egész ugy kezdődött hogy a menstruációm nem akart elmulni.Elmentem dokihoz,de azt mondta nem vizsgál meg,csak ha elmult...Hát a 26napom után elájultam..Bekerültem a korházba.Hüvelyultrahangnál kiderült,hogy valami van a méhemben,és a méhszájon.Megműtöttek,elküldték szövettanra amit kivettek,abból derült ki hogy ami a méhszájon volt az rosszindulatú volt.Újabb vizsgálatok következtek..Hála istennek nem került sejtekbe,szövetekbe a rosszindulat,3 havonta kell járnom citológiára.Azóta vannak ciszták,daganatok,amit szintén müteni szoktak,de azok már jóindulatúak...Remélem segítettem..
2010. okt. 12. 07:48
 18/18 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló!Igen szerintem is még bulizni akar.Meg befolyásolják a szülei.Hiába élünk teljesen külön mindenkitől.Tudják hogy mi volt a bajom,nyilt lappal játszom az elejétől..Mégis azt mondjál a páromnak,hogy nagyon szeretnek engem,de ez még korai hogy elkötelezzük magunkat..
2010. okt. 12. 08:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!