Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van még remény,...

Szerintetek van még remény, hogy baba van?

Figyelt kérdés

Holnapra nem várom, nagyon nem!!!

Pénteken-szombaton fél hangyányi élénk piros vér volt a papíron (máshol nem) Ma reggel, pici barnás, szintén csak a papíron. Szept. 26.-án (elvileg pont peteérés) voltunk együtt. Meg még utánna is többször.

Ma reggel nem bírtam ki és persze neg. teszteltem :(

Semmi tünet nem utal arra, hogy meg akarna jönni. Sem görcs, sem mellfeszülés. Férjem meg is jegyezte, hogy most hogy-hogy nem vagy olyan ideges, mint szoktál lenni???

Szerintetek?


2010. okt. 11. 13:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

megfogadtam a tanácsot és vettem egy Clearblue-t (remélem jól írtam) és délután pozitívat teszteltem! :) :) :) :)

A reggeli tesztem egy teszvesz-es olcsó papírlapocska volt! senkinek nem ajánlom!!!!!

BABÁNK LESZ!!!!!!! :)

Mindenkinek ilyen nagy boldogságot kívánok!!!!

2010. okt. 11. 19:03
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem baj, kedves kötekedős, te csak vitatkozz, és vitakozz egy nőgyógyásszal is erről. :) Egészségedre.


Kérdező, drukkolunk!!! Majd írd meg légyszí, mi lett, nagyon szorítok!!!

2010. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok!::):):):)Én vagyok aki a Clearblue-t ajánlottam...nagyon örülök, hogy babátok lesz::):):):) Szívből gratulálok!! Nagyon jó babavárást kívánok!!

Orvoshoz azért még nem rohanj, olyan 7-8-ik hét körül, akkor már hallani fogjátok a szívhangot is.


Vigyázzatok magatokra!!

2010. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Tiszta szívből Gratulálok!Boldog Babavárást kívánok és vigyázz Magatokra!!!:-)
2010. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen a gratulációkat! Aranyosak vagytok! :)

Jól drukkoltatok! :) Aki ajánlotta a tesztet: Nem foglak elfelejteni! Minden szülinapon eszünkbe jutsz a jó tipp miatt! Köszönjük! :)

Hívtam a dokimat, mert kicsit ideges voltam a barnázás miatt, de megnyugtatott, hogy ez pici tehességnél normálisnak mondható. Igaz nem mindenkinél jelentkezik :(

Azt mondta, hogy ha nem erősödik és nem változik akkor 2 hét múlva "randizunk" Mondtam neki, hogy nem fog semmi sem változni! Ez a Kicsi a mi ajándékunk és tudom, hogy Ő is minket akar Anyának és Apának! :) :) :) :) :)

2010. okt. 11. 20:14
 16/20 anonim ***** válasza:

20:04-es vagyok!

Annyira sugárzik a szavaidból,hogy mennyire BOLDOG VAGY,ami persze érthető is!!!Annyira jó érzés ezeket a sorokat olvasni amiket írsz!!!Minden rendben lesz ez biztos!

A randi után írsz majd ehhez a kiírt kérdésedhez mi újság van Veletek?

Még egyszer Gratulálok!!!:-))))

2010. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Milyen teszt volt a tesz-vesz-es? Úgy állok mint te tegnap... negatív teszt, pedig már meg kellene jönnie. Én is rendelt papírtesztet csináltam, de tegnap délután egy gabrielt is. Jókor voltunk együtt, szept.28-30 körül lehetett peteérésem. hőm jó magas, nem értem. ma reggel azt mondtam nem tesztelek többet, csak esetleg ha nem jön meg még 4-5 napig, aztán olvastam a kérdésedre a válaszokat...
2010. okt. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szívből gratulálok a babához!

(A kötekedő, aki biokémikus férjével együtt már sok orvossal és több nőgyógyásszal elbeszélgetett a témáról, amit nem lehet feketén-fehéren kezelni, mert érzékeny kis lények vagyunk... :o)

2010. okt. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szánalmas, hogy a sértegető leveledet már csak magánban mered elküldeni...


Többiektől bocs az offért, és még egyszer GRATULA!

2010. okt. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Kedves 08:42-es hozzászóló: One step a teszt neve, egyszerű "papírcsíkocska" Állítólag 10-es érzékenységű, de én kétlem :) Ma is kipróbáltam kíváncsiságból és még mindig negatív. Szerintem várj 1-2 napot és próbálj ki egy másik tesztet. Nagyon szorítok Nektek!!!


Mindenkinek köszönöm a gratulációkat még egyszer! :)

Férjem 5 percig transzban volt utánna meg szinte dobált a levegőben :) :)

Egyenlőre csak Ti és mi tudjuk :) családnak majd csak akkor merjük elmondani, ha lesz már "sztárfotó" is Babánkról :) Akkor már tuti, hogy jól befészkelte magát a pocimba! :) Bár ma beszéltem Anyukámmal és olyan nehéz volt nem elmondani :(


Nagyon szivesen megírom majd hogy mit mondott a doki és a uh képet is feltszem majd! :)


Továbbra is szorítok nagyon Mindenkinek, hogy minnél hamarabb átélhessétek ezt az örömöt!

2010. okt. 12. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!