Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elment bennem de egyből...

Elment bennem de egyből kifolyt ilyenkor nem lehetek terhes ugye???

Figyelt kérdés

Elment bennem a pasim de utána rögtön mentem pisilni és ugy láttam minden kifolyt meg kimostam magam


17/L


2023. jún. 1. 10:45
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt kifolyt a felesleg,meg kimostad magad🤦,már jól fellőtte a méhszájadon át a cuccot a palid.Nem lehet onnan kimosni.Nem folyik ki.Ami kifolyik,az csak a felesleg.Szóval igen,lehetsz terhes.
2023. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom így fogant meg, szóval ja, lehetsz terhes, ha nem akarsz babát menj el egy esemény utániért, bár nem tudom hogy van ez a 18 év alattiaknál
2023. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Szuloi beleegyezes kell ugy olvastam…
2023. jún. 1. 11:58
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Igen kell majd az abortuszhoz ha nem veszed be az esemény utánit időben
2023. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
96%

Hátha a szüleid elmagyarázzák a dolgokat.. . Komolyan nem értem miért hancúrozol, ha védekezni sem tudsz és nem ismered a működését a dolgoknak.



Ha betette terhes lehetsz. El is ment, tehát egyértelműen nagy az esély. Ahogy kilövell már mindenki a helyére kerül. Belül nem tudod kimosni a méhedet... ez butaság... nagyon max a hüvelyedet, de azzal meg egy jó kis fertőzést szedsz össze.


Legyél nagylány beszélj anyukáddal. Inkabb egy tabletta mint egy abortusz. Amúgy is mind a kettőhöz kell anyuka.

2023. jún. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

Hiába mosogattam ki magad .

Nem tudod kimosni a spermat.raadasul nem is egészséges bent mosogatni magad

2023. jún. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
78%

"Szuloi beleegyezes kell ugy olvastam…"


Hát, ha tudsz felnőtteset játszani, akkor ehhez is legyél elég bátor. Hidd el, jobb, ha az esemény utánihoz kérsz beleegyezést, mint az abortuszhoz.

2023. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Szuleim nem tudjak hogy van pasim…. Veletlen baleset volt
2023. jún. 1. 13:57
 19/44 anonim ***** válasza:
90%

Hát akkor most megtudják.


Baleset? Véletlenül beleestél a farkába? 😃

2023. jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
Még időben vagy, menj el gyorsan a helyi nőgyógyászati ambulanciara és írass esemenyutanit!
2023. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!