Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elment bennem de egyből...

Elment bennem de egyből kifolyt ilyenkor nem lehetek terhes ugye???

Figyelt kérdés

Elment bennem a pasim de utána rögtön mentem pisilni és ugy láttam minden kifolyt meg kimostam magam


17/L


2023. jún. 1. 10:45
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
52%
És akkor sajnálja az ember az abortuszon picsogókat, meg kapja a lepontozást ha beszól nekik. Hát ezek után sem fogok sajnálni egyet se. Egyék amit főztek.
2023. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
25%

Teljesen igazad van 21.

Szexelnek eszetlenul utána sírnak...remélem nem vagy terhes,mert szegény gyerek szívja meg,főleg ha még meg is fogod tartani

2023. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
51%
Emberek! Lehet, hogy az egész kérdés egy kamu, de az is lehet sajnos, hogy nem. Amikor be léptek a gyakorira és egy ilyen típusú kérdésbe botlatok, nem jut véletlenül sem eszetekbe, hogy a kérdezőnek nem olyan a családi háttere, mint nektek /nekünk volt? Hogy mondjuk anyukája mélyen vallásos, vagy apuka alkoholista, esetleg annyira vaskalaposak, hogy nincs rá mód, hogy egy fiatal lány az ilyen jellegű problémákat a szüleivel beszélje meg? Igazat adok abban, hogy felelőtlenül viselkedtek mindketten. De ezt lehetne építő jelleggel is közölni szerintem. Nem mindenkinek adatik meg, hogy megértő, támogató családja legyen. Már az árulkodó, hogy 17 évesen titkolni kell ha barátja van. Akkor szerintetek simán odamegy az anyjához, hogy "Anyu szexeltem, lehetek így terhes?" Hát nem. Feljött ide csóri, azt még ti is bele rúgtok,kivétel az a pár válaszoló, aki normálisan közölte hogy mindenképpen tanácsos beszélni a szülővel az esemény utáni miatt. Nekem is ez a véleményem.
2023. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm 23-as!

Szüleim elváltak, apám konkrétan gyűlöl minket, anyám meg éjjel nappal dolgozik és ha itthon van a bor a legjobb társasága….

Este jön haza a műszakból megpróbálok vele beszelni ezzel kapcsolatban….

2023. jún. 1. 16:31
 25/44 anonim ***** válasza:
64%

Sajnálom hogy így élsz,de ez nem mentség arra hogy felelőtlen vagy.

Az én szüleim alkeszok,az egész gyerekkorom verekedéssel,ivással telt el

Mellette olyan szegények voltunk,hogy a házban áram sem volt.

Mégis 22 évesen szültem és a férjemmel már együtt voltunk 18 éves koromtól.

Szóval ne fogd erre,hogy felelőtlen vagy

2023. jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
65%
23-as vagyok. Légy erős, sajnos anyud elé kell állni, mert ha meg véletlenül tényleg teherbe esnél, azt nagyon megbánnád. Most ehhez muszáj lesz segítséget kérned otthon. Legközelebb meg óvatosabb leszel. És nem csak te, hanem a fiúd is 😉
2023. jún. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
84%

Véletlen baleset? Hogy kell elképzelni? Felhúzta az óvszert, majd pont abban a pillanatban mikor elment kettészakadt? Ha nem akkor nem baleset volt hanem felelőtlenség.


És hiába mostad ki, már bent van aminek kell. Honnan tudod hogy mind kifolyt megszámoltad?:-D

2023. jún. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, ha látszik, hogy ennyire tudatlan a lány, szólhattatok volna neki arról is, hogy AZONNAL beszéljen a szülővel, mert az esemény utánit nem lehet akármikor bevenni!

Kérdező! Még holnap gyógyszerhez kéne jutnod, ne halogasd!

2023. jún. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, védekezni tudatlan de a kolbászt azért már megtalálja magabiztosan:-D
2023. jún. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
11%
Jaj a sok álszent. Mintha itt mindenki a nász éjszakán vesztette volna el a szüzességét 🙉 Teljesen normális, hogy egy ennyi idős lány enged a hormonjainak. A tudatlansága meg nem az ő bűne, és az sem, hogy ilyen esetben kénytelen vadidegen emberektől tanácsot kérni, mert otthon nem kapott felvilágosítást.
2023. jún. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!