Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elment bennem de egyből...

Elment bennem de egyből kifolyt ilyenkor nem lehetek terhes ugye???

Figyelt kérdés

Elment bennem a pasim de utána rögtön mentem pisilni és ugy láttam minden kifolyt meg kimostam magam


17/L


2023. jún. 1. 10:45
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Nem, nem a nászéjszakán. Viszont amikor szakadt az óvdzer, anyu elé álltam, és segítséget kértem.

Ja, és 16 évesentudtam, hogy ilyenkor nem elég, ha kifolyik a sperma, meg ha kimosom magam.

2023. jún. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
55%
Jól van akkor. Még mindig nem értitek, hogy milyen az, amikor a tulajdon anyádtól nem mersz segítséget kérni. Tudom, könnyebb az embernek magából kiindulni és egy fórumon név nélkül savazni a másikat,hogy de nagy hülye, mert mi mindig mindent jól csinálunk, felelősség teljesen. Le lehet pontozni, de az empátia érzését nem sikerült elsajátítani. Nem mindent tanítanak az iskolában. Van, ami szülő dolga lenne.
2023. jún. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ha van itt még valaki akit érdekelne a történetem, leírom.

Aznap este elmondtam anyunak de nem hitt nekem és konkrétan elküldött aludni, másnap erősködtem és akkor felfogta de annyival ott hagyott hajnalba hogy viseljem a következményt ha ilyen felelőtlen vagyok és minek képzelem magam hogy van barátom, az utolsó cigány különb…

Másnap vette a fáradtságot és eljött velem a kórházba de ott mondta az orvos hogy késői de kiváltottuk.

2023. jún. 14. 16:40
 34/44 A kérdező kommentje:

[link]

Vettem tesztet ilyen lett

2023. jún. 14. 16:43
 35/44 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a teszt negativ.
2023. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Egyebkent a menstruaciod megjott vagy mikor esedekes?
2023. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
Változó de elvileg jövőhét elején kell
2023. jún. 14. 16:54
 38/44 anonim ***** válasza:

Ertem.azert csinalj tesztet jovo heten ha nem jon meg.

Most meg tul hamar csinaltad.

2023. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

Patikában javasolta a hölgy hogy ez az esedékes előtt kimutatja màr.

2 db os.

2023. jún. 14. 16:59
 40/44 anonim ***** válasza:
74%
Hiába csinaltál ilyen korán tesztet még Menstruáció elmaradása után mutat bármit is.Többi az csak marketing.Csinálj egyet akkor,mikor még kellett volna jönnie,márha egyáltalán úgy jársz,hogy nem jön meg.Akkor már biztosat fog mutatni.
2023. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!