Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elment bennem de egyből...

Elment bennem de egyből kifolyt ilyenkor nem lehetek terhes ugye???

Figyelt kérdés

Elment bennem a pasim de utána rögtön mentem pisilni és ugy láttam minden kifolyt meg kimostam magam


17/L


2023. jún. 1. 10:45
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
De. Hiába mosogatod magad, mire kihúzta már rég úton voltak a legények.. Mégis honnan veszed, hogy minden kifolyt?
2023. jún. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
De igen, lehetsz. Gratulálok. Megérte?
2023. jún. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

Ejakuláció közben a méhszájad már szépen megette, amit akart, mire kiértél, már csak a maradék folyt ki.

Felelőtlenek vagytok, de nagyon. Még nincs késő, szaladj az ügyeletre Escapelle tabiért.

2023. jún. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Onnan hogy elment és rogton mentem a furdobe
2023. jún. 1. 11:07
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mindenki így lesz terhes. A gravitáció miatt mindenkiből kifolyik a sperma jelentős része. De az picike ami bent marad pont elég a terhességhez. 😀
2023. jún. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Esemény utáni tabletta azonnal! A pasit meg úgy letolni hogy a fal adja a másikat!!
2023. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még nem kéne szexelni hanem biológiát tanulni!
2023. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezzel nem lehetne teherbe esni, senkise venne gumit meg gyógyszert. A szexet nem kisgyerekeknek találták ki. 17 éves vagy. Nőljön be az agyad lassan.
2023. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire buta nem lehet valaki 17 évesen, nehogy komolyan vegyétek már a kérdést...
2023. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
83%
Az meg a másik dolog, hogy nem szabad belülről kimosni magad mert csak árthat, nem használ! Terhességet és nemi betegséget se lehet így megállítani, sőt csak fertőzést vagy irritációt okozhatsz magadnak pluszba. Kívülről kell csak jól megmosni a bemeneteket hogy tiszta legyen és egészséges. Együttléthez pedig óvszer a legbiztonságosabb, persze akkor sem a durr-bele módon kell csinálni amikor észre se veszitek hogy leszakad, lecsúszik.
2023. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!