Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány lett az LH teszt!?

Valaki6771 kérdése:

Halvány lett az LH teszt!?

Figyelt kérdés
Ha halvány az lh teszt,mennyi időt várjak a következőig,amikor már valószínű hogy erősebb?
2023. jún. 1. 18:56
A kérdező szavazást indított:
Ovuláció
LH teszt
3 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hol talrtasz a ciklusodban, mikornteszteltél, hány naposak a ciklusaid?
2023. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
28 naposak. Naptár szerint ma már termékeny vagyok és 5 nap múlva van ovuláció. Most ,ma előszőr próbáltam ki az LH tesztet
2023. jún. 1. 19:43
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit, minden nap tesztelj most már. Ezt nem lehet kiszámítani, egyik napról a másikra pozitív lehet.
2023. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Van akinek napról napra erősödik, van akinek ugrál a szintje és hirtelen lesz pozi. Minden nap kell tesztelni, 2-3 ciklus után már nem kell ilyen korán, könnyebben belövöd, hogy csak két nappal hamarabb kezdj tesztelni.
2023. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
És amikor erős akkor 2 nap várakozás után kell együtt lenni?
2023. jún. 1. 20:04
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a pozitív tesztet követő 48 órán belül megtörténik a tüszőrepedés, szóval amikor pozitív jó ha együtt vagytok.
2023. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm
2023. jún. 1. 20:18
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A pozi tesztes napon van a legnagyobb esély, másnap már az esély csökken, mert nem lehet tudni nálad mikor reped a tüsző, a 48órán belülben benne van az is, hogy pár órával utána. És ugye a repedés után 16 órán át termékenyíthető meg. pozi teszt után két nappal szinte már esélytelen. Azzal inkább ne is kalkulálj.
2023. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Értem. Majd aznap együtt leszünk aztán 1 nap pihi és aztán újra szerintem úgy jó lesz.

Majd jelzem ha sikerül…

2 éve próbálkozunk és most találtam rá az LH tesztre

2023. jún. 1. 20:45
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem vagy rutinos, akkor tesztelj már minden nap.

Én már mindig látom, hogy mennyire halvány az, amiből másnapra fele olyan erős lesz, mint a kontroll, az azutáni napon pedig +. Ehhez képest, ebben a hónapban a feleerős teljesen kimaradt, nagyon halványból másnap pozi lett. (Vetélés után ez az 1.rendes menstruáció utáni ovunál volt, lehet azt kavart be, de csak azért írom, hogy még annál is lehet változás, akinél eddig mindig máshogy volt. Te meg még nem tudhatod, lehet, hogy neked hirtelen lesz +.)

2023. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!