Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Embrió transzfer után vérzés...

Embrió transzfer után vérzés és rosszullét?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hétfőn kaptam vissza egy 5 napos embriót. Tegnap elkezdtem barnázni, ma pedig már vérzek is. Igazából nem vészesen, csak néha látom a papíron, hogy vannak piros foltok is. A betét teljesen tiszta. A barnázás jelentősebb. Kapok cyclogest kúpot és progeszteron injekciót is, szóval elvileg ennek késleltetnie kellene a menzeszt nem? Amúgyis, csak nyolcadikán kellene megjönnie, egy hét múlva. Reggel iszonyú fejfájással és hányingerrel ébredtem, használhatatlan voltam kb végig csak feküdtem borogatással a fejemen. Azért aggódok, mert tegnap eléggé felzaklattak, a stressz szintem nagyon megnövekedett. Lehet, hogy annyira megijedtem, hogy a nyálkahártyám úgy gondolta inkább ledobja magát? Sajnos a havim előtt gyakori a több napos (3-4 napos) barnázás, de még ez is túl korainak tűnik, még akkor is ha tényleg megjön. Nem akarok tesztelni, még szerintem nincs nagyon értelme. Volt valakinek hasonló? Reménykedhetek még?

2023. jún. 1. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nem jelent jót. Viszont egy zaklatottság kb. semmi. Ha ettől egy magzat elmegy, az elmenne amúgy is. Ne okold az illetőt.
2023. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Ne add fel! Most kezdődött még csak a beágyazódás.. Lehet, hogy attól vérzik kicsit. Én felhívnám a dokimat holnap a helyedben, hogy megnyugodjak.
2023. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A progeszteronkúp ki tudja marni a hüvely falát. Hívd fel a dokidat és konzultálj vele!
2023. jún. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos elég nehéz elérni az orvost, de azért még próbálkozom. A vérzés elmúlt szerencsére, a fejfájás is, már csak enyhe barnázás és rosszullét van. Remélem tényleg beágyazódásról van szó. Olyan fura lenne, ha hamarabb jönne meg, pont most, amikor sosem szokott ilyet csinálni és még progeszteront is kapok. Köszönöm!
2023. jún. 2. 11:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Bocsánat a zavarásért. FET+2 vagyok ma. A kúp engem felmart sajnos, már napok óta fáj nagyon.

A visszakapott blasztó nekem már kibújt magától beülti napján, akár be is ágyazódhat…

De ma, reggel elkezdtem barnázni, apró nagyon picike mehnyálkadarabot is láttam…

Nekem sajnos mensi előtt 1 héttel többször volt már ilyen :(


Bizakodok, de félek hogy már ilyen korán “engedjem” is el?


Kérdező, Neked hogy alakult?

2023. szept. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!