Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » .? Sziasztok mestruácio előtt...

.? Sziasztok mestruácio előtt 10 nappal fehér krémes folyásom van, 04 20 volt utólag menszim 21 di kétől szednem kellet clostilbegyt gyógyszert

Figyelt kérdés
Azt el felejtettem írni hogy 6 éve próbálkozunk a babával de nm jőn össze azért írta a nőgyógyász ezt a gyógyszert előre is köszönöm a választ

2023. jún. 5. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

10 nappal mensi elott...

Amugy mi is pontosan a kerdes?

2023. jún. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

En nem ertem,neharagudj.

Aprilis 20 volt menzeszed?

Es majusban is volt?

2023. jún. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet most lesz ovud, és később jön majd meg
2023. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

No várj.

6 éve minden egyes aktus alkalmával beleélvez a párod a hüvelyedbe és nem használsz fogamzásgátlót sem? És ezt mondtad az orvosnak? Voltatok már a pároddal mindketten kivizsgáláson?

És 6 év sikertelenség után az orvosod nagy ötlete a Clostilbegyt?

Sürgősen válts orvost...

2023. jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A clostyt nem arra szokták felirni ha nincs ovuláció?Na neked van/ volt akkor amikor amikor volt krémes folyásod.Elképzelhető hogy akkor ovuláltál( 10 nappal a mensi elött) Ami előfordul mert nekem is mindig 10.napra rá jött meg.Most már nem jön🤰

Fura hogy 6 év után ennyit ad az orvos.Más kivizsgálás nem volt?

2023. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4 dik és 5 dik válaszoló voltunk a páromal is vizsgálaton vele minden jó én is voltam labor vizsgálaton, infertilitás nézték de az eredmény jó volt azért írta fel a clostilbegyt et
2023. jún. 6. 06:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Milyen labor? Melyik értékeket nézték?

Petevezeték átjárhatóság kivizsgálva? Cukor? Pajzsmirígy?


6 év után egy labor...

És a párod milyen vizsgálatokon volt?

2023. jún. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia nekem nézték a laborban a fsh, lh, prolactil, Progeszteron stb, a párom andrológia vizsgálaton volt akol a spermáját vizsgálták petevezeték átjárhatósági vizsgálatot meg nem csinált
2023. jún. 6. 12:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát 6 év sikertelen próbálkozás után ez a labor lókuki.
2023. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én 6 hónap után már mentem petevezető átjárhatóságira, és még sok másra
2023. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!