Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatom a kisfiamat, aki öt...

Szoptatom a kisfiamat, aki öt hónapos. De mivel nehezen estem teherbe így nem szedek antybabyt. Szoptatás alatt lehetek terhes? Mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
2008. jan. 6. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem annak idején azt mondta a védőnőm, hogy ugyanannyi az esélye, mintha nem szoptatnék, és sokan esnek teherbe szoptatás alatt. Ha még nem akartok második babát, érdemes óvszert használni. Egyébként, lehet, hogy elsőre nehezen estél teherben, de ha most még nem szeretnél, akkor tuti, hamar összejönne!!! :-))
2008. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ismerősöm,akinek az első babája lombik baby,a második meg egyszercsak megfogant:)Tehát nem kell aggódni,lehet könnyebben fog menni.!
2008. jan. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Kisebb az esélye, de eshetsz teherbe. Én más okból, de szintén nem akartam gyógyszert szedni, mi úgy döntöttünk, amíg szoptatok (még ha több évig is), kibírjuk, hogy óvszert használunk.
2008. jan. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Nekünk is nehezen jött össze a csajszi.

Úgy tudom (sokaktól hallottam így), ha az első nehezen fogant, akkor a következő(k) pikk-pakk megfogannak.

Igaz, hogy nincs mensi egy darabig szopi alatt, de peteérés attól még van. Tehát simán tehetrbe eshetsz. A védekezés módja rátok van bízva, de mindenképpen kell, ha még nem szeretnétek kistesót.

2008. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!