Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek, ha menstruáci...

Teherbe eshetek, ha menstruáció előtt 4 nappal voltunk együtt?

Figyelt kérdés

Menstruáció előtt voltunk együtt 4 nappal, direkt mindenféle védekezés nélkül múlt hónap 30.-án.

Ahogy számítottam is rá 3.-án meg is jött, viszont 3 nap után tehát tegnapra el is múlt. Nem voltak a szokásos görcsök első nap mint máskor, nem volt olyan erős stb. Tegnap és ma fedeztem fel enyhe émelygést, illetve ma alhasi görcseim voltak/vannak mint akinek meg akar jönni (de mint említettem már elmúlt)

Annyi még hogy jó alvó vagyok nyáron a nagyon melegbe is, most viszont napközbe is(ami még okés is lenne) de éjszaka is hőhullámaim vannak (ilyen még soha nem volt), párom szerint nincs meleg, vékony takaróval alszik.

Na már most teherbe eshettem-e a menstruáció előtti együttlétből?



#terhesség #teherbeesés #kismama #Menstruáció előtti aktusból terhesség #Terhesen menstruálni
2023. jún. 7. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Teherbe.

De menstruáltál, szóval nem értem, mi a kérdés, amikor a 21. században már léteznek terhességi tesztek...

2023. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az a megrögzött minden apró furcsaságnál tesztelős típús.

Nem látom értelmét, várnék még vele egy 4-5 napot minimum.

Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2023. jún. 7. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Teherbe eshettél, ha akkor volt peteérésed, de annak most még nem lennének tünetei. Tesztelj pár nap múlva.
2023. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Miből gondolod hogy menstruáció elött négy nappali szexből teherbe estél? Csak szimplán kérdezem.Mert ovulációval fogan a baba azt ugye tudod.Én olyan emberrel meg nem találkoztam aki menstruációkor ovulálna..de javitsatok ki.Szerintem elég kicsi rá az esél szinte semmi.
2023. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

1., 2., 3. válaszoló, köszönöm szépen. Elvileg jövő hét szombaton már lehet tesztelni, onnantól már van esély, hogy kimutatja.


4. válaszoló: köszönöm a válaszod, de csak május 16.-ra “nem várom”. Ovuláció a ciklus közepén van általában. Lehet, hogy a beágyazódásra gondolsz?

máj. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
5-ös vagyok, rossz helyre írtam, bocsánat. Kérlek ignoráljátok! :)
máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!