Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ilyen létezik?

Szerintetek ilyen létezik?

Figyelt kérdés

Kb tavaly decemberben döntöttük el, hogy gyereket szeretnénk. Ezért elkezdtem odafigyelni magamra, vitaminokat szedtem és elkezdtem figyelni az ovulációm időpontjait. Az előtt is érdekelt ez a téma, de most érkeztünk el ahhoz, hogy bele kezdjünk a dolgokba. 27-30 napos ciklusaim vannak. Ovulációm pedig kicsivel előbb szokott lenni mint félidő, olyan 12 naptól szokott várható lenni. Az első próbálkozós hónapunkban (március) elsőre össze is jött a baba, csak sajnos méhenkívüli terhesség lett. Már abban a hónapban furcsáltam, hogy pozitív lett az Lh tesztem menzesz után 2 nappal. És előző nap pont élesben szexeltünk. De, ugye az a terhesség nem volt életképes.

Most újra zöld utat kaptunk a próbálkozáshoz. Elmúlt a vérzésem és rá következő nap szexeltünk védekezés nélkül (tegnap). Ma pedig ismét pozitív lett az lh tesztem.

Lehet buta kérdés, de ennyire tisztában lenne a szervezetem azzal hogy próbálkozunk és egyből generál idő előtt egy peteérést?Vagy mi? Más hónapban nem ilyenkor ovulálok. Most meg hogy megint próbálkoztunk, valahogy random hamarabb van peteérésem?Biztos nem a szextől vagy orgazmustól van, mert eddig is szexeltünk menzesz után közvetlenül csak ugye máskor védekeztünk. Szerintetek van ilyen?



2023. jún. 10. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elkezdtünk próbálkozni, nekem is furcsán jött meg a menzeszem.
2023. jún. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A szex, ha jól sikerül, segítheti a peteérést.

Elvileg embernél ennek korlátai vannak, de elég sok állatnál közvetlenül a szex idézi elő a peteérést.

2023. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, ilyenről már én is hallottam. De az ovulációba is be tud kavarni a dolog szerinted? :)
2023. jún. 10. 14:15
 4/7 A kérdező kommentje:
A kommentem az 1-es válaszolónak szántam. Köszönöm a te válaszodat is 2-es. :)
2023. jún. 10. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 Nekem 18 év alatt, amíg menstruáltam, sosem jött meg nyaraláson vagy táborban. Mindig vagy előtte pár nappal vagy utána jött meg.


Úgyhogy szerintem lazán.

2023. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért ne felejtsük el, hogy attól mert pozitív az lh teszt, nem biztos hogy követi ovuláció.
2023. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikor elkezdtünk próbálkozni 44 napos ciklusom lett.Nemtudom hogy ez ennek tudható e be 2 hetet késett, mégsem voltam terhes. Utána a többi hónap 28-31napos ciklusok voltak.
2023. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!