Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire kell erősnek lennie...

Mennyire kell erősnek lennie a tesztnek?

Figyelt kérdés

06.08.-án teszteltem egy nagyon halvány pozitívat.

Szombaton is, az már erősebb.

Ma egy ennél is erősebbet.

De nem olyan erős mint a kontoll csík. Az baj?

Beparáztattak ismerősök.

Vasarnap volt a nem várt.

Azt mondták, hogy ugyanolyan erősnek kell lennie mint a kontroll csíknak.

Szerintetek?

Nem az a lényeg, hogy ne halványodjon?

Aggódom. :(

Ma és pénteken megyek HCG-t nézetni.



2023. jún. 13. 07:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
A halvany csík is csúk, és ha erősödött nincs okod aggódni.
2023. jún. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Az én soha meg nem erősödő kontroll csíkomat most tettem le aludni.


A teszteket maximum egymáshoz érdemes hasonlítani, nem alkalmas semmiféle jóslásra. Ha így lenne, akkor nem b.szkódnának vele a laborokban, hanem háromszáz forintos teszteket mártogatnának.

2023. jún. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Így már sokkal nyugodtabb vagyok.

2023. jún. 13. 08:02
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Ezért nem kell többször tesztelni. Pozitív, hurrá, és vége, majd a doki 2 hét múlva megmondja mi van. Most hogy még tesztelgetsz, és az ostoba ismerőseid is butaságokat beszélnek feleslegesen csak idegeskedsz.
2023. jún. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon halvány volt a tesztem, nem csináltam másodikat - az eredmény most iskolában van
2023. jún. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Mindig iszonyat halvány volt a pozi tesztem, megismételtem 2 nap múlva erősödöttde még mindig angyon halvány volt,most az egyik iskolás, a másik ovis, a harmadik itt kúszik :-)
2023. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhességemnél a tesztcsík erősebb volt a kontrollcsíknál, majd leugrott a tesztről. Eredmény: 40. terhességi héten egészséges baba.

A második terhességemnél a tesztcsík halványabb volt a kontrollcsíknál (de egyértelműen látszott, nem kellett keresni a csíkot). Eredmény: 40. terhességi héten egészséges baba.

2023. jún. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Ha erősödik, akkor nagy gond nem lehet. Amúgy is kismillió dolgon múlik, mennyire erős egy tesztcsík: pl. magán a teszten. Van olyan, ahol a csík soha a büdös életben nem lesz erősebb a kontrollcsíknál. Vannak érzékenyebb és kevésbé érzékeny tesztek. Az x-epil tesztem kb. 1 hét után lett hasonlóan erős a kontrollcsíkhoz, addigra másról majdnem leesett csík (igen, nem kéne tesztelgetni, de én nem bírtam megállni. Nekem ez volt a kisebbik rossz, nélküle jobban stresszeltem volna, ez van.). És akkor még attól is függ, mikor volt az ovud. Mert 28 napos pontos ciklus esetén sem evidens, hogy pont középidőben történik. Nekem, mind kiderült, a 12. napon szokott történni, míg másnak a 16. napon. Szóval én HCG-ben két nappal előrébb vagyok a középidőseknél, míg van, aki 2 nap "hátrányban". És akkor arról még szó sem esett, hogy a vizelet mennyire koncentrált.


Szóval ne foglalkozz a hülye ismerősökkel, mert baromságokat beszélnek. És ezt a terhesség későbbi részére is javaslom, mert elképesztő marhaságokat képesek mondani. Ha megnyugtat, menj a vértesztre, az pontos, ott látható a fejlődés üteme. De még az sem lesz jóslás. Szóval szerintem inkább csak dőlj hátra, és várd meg, hogy mehess ultrahangra.

2023. jún. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ovutesztnél kell minimum olyan erősnek lennie, vagy erősebbnek, hogy pozitívnak számítson. Sima terhességi tesztnél ha két csík van és látszik a tesztcsík, akkor az pozitív. Ennyi, más nem számít.

Sok egészséget nektek! :)

2023. jún. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Nekem 3 terhessegem volt.

2gyerekemnél a kesés napján olyan erős volt a csík, mint a kontroll.

3.terhességemnél halvany volt nagyon, alig erősödött. Itt mindenki nyugtatott, hogy a jalvány csik is jó, gratulálnak.


Hát üres maradt a petezsák 🤷‍♀️

2023. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!