Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clearblue tesztről mi a...

A Clearblue tesztről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tegnap olvastam, hogy van akinek egy olcsó teszt után az mégis kimutatta. Ciklusaim 31-36 naposak, ma 37 napon reggel a neten rendelt negatív lett. Menzinek semmi jele, hőm magas, megjön érzés van napok óta. Nyilván az ovulációm is később volt a ciklusnak megfelelően... még ne adjam fel?! :) Ma úgy gondoltam nem tesztelek többet, majd ha 4-5 nap múlva sem jön meg és akkor irány a doki. De valaki írta, hogy Clearblue kimutatta.
2010. okt. 12. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Hányas érzékenységűt vettél?

Tudod esetleg, hogy mikor volt peteérésed?

Lepke

2010. okt. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, az elég jó. Szerintem tesztelj azzal!
2010. okt. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nem hőmérőzünk, még nem próbálkozunk régóta. Szept.26-án lehetett legkorábban és 30-án legkésőbb ha a ciklus hosszok szerint számolok. Okt.1-2 körül viszont éreztem "megjön" érzést... talán ennyire késői peteérés is lehetséges? Az már 24-25. napon lenne, bár 31-36 (volt már 37 is) napos ciklusnál talán ez sem késő? Tegnap mértem a hőmet és ma, 37 felett van.
2010. okt. 12. 08:54
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, igen :) A rendelt teszt 10-es érzékenységű volt a hirdetés szerint.
2010. okt. 12. 08:55
 5/7 anonim ***** válasza:

a vélemyényem: nekem elérhetetlenül drága..


ha igazán belejöttök majd a próbálkozásba és a tesztelésbe érdemes többet rendelni a vateráról teszveszről mert sokkal olcsóbb.

főleg ha van helye a pénznek ...


én csak akkor tesztelnék a helyedben ha már a leghosszabb ciklus is megvolt vagyis ha ált. 36 naposak és már letelt a 36. nap ebben a ciklusban mert lehet később a fogantatás.

2010. okt. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma a 36. nap reggel lett negatív :( A kérdésben rosszul írtam, nem a 37.-en
2010. okt. 12. 09:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még két napot! Ha addig nem jönne meg tesztelj újra! A hőmérőzős dolgon pedig gondolkozzál el! Sokat segíthet!

Sok sikert kívánok! Lepke!

2010. okt. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!