Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue tesztről eltűnt a...

Clearblue tesztről eltűnt a csík 4 nap után. Miért?!

Figyelt kérdés
Szombaton teszteltem teljesen(!) pozitívat, és azóta többször megnéztem, és ottvolt a + jel. Erre ma nézem, és csak a - van. Csináltam több tesztet is, azok most is pozitívak, csak furi, hogy erről eltűnt, és csak az egyik csík a tesztzónából...
2011. jan. 25. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, eltűnik. 2009 júliusában teszteltem pozitívat clearblue-val és még 3 másik teszttel. Eltettem mindet, az összes teszten megmaradt mind a 2 csík, csak erről tűnt el. Azóta már megszületett a kislányom, tehát tényleg kismama voltam. De 9 évvel ezelőtt született a kisfiam, azt a tesztet is eltettem és a mai napig ott van a két csík rajta.
2011. jan. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugodtam:). Én is eltettem a kisfiam tesztjeit, és azokon is megvannak a csíkok. A Clearbluet kidobtam, a többit most is elteszem;).
2011. jan. 25. 14:31
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem 2,5 éve ott van a második csík is és a fiam tesztjénél is 1 éve. Akkor ez valami más széria lehetett. Clearblueval teszteltem mindkettőt.
2011. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!