Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue tesztről mi a...

Clearblue tesztről mi a véleményetek? Tényleg olyan hiperszuper jó, mint az ára? És tényleg a nemvárt előtt mutat már babát, ha van?

Figyelt kérdés

[link]

Itt a görbém, ma reggel Clearblue-val negatívat teszteltem, pedig kb. ma vagyok a 14. dpo-n.

Szerintetek?


2009. nov. 18. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem a 27-28. napon volt a peteérésed, ugyhogy várj még a teszteléssel. Egyébként tényleg nagyon jó a clearblue nekem mensi előtt 2 nappal kimutatta a terhességet.
2009. nov. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak 4 nappal mutatta ki a nemvárt után ez a teszt. Mondjuk azt nem tudom, hogy más teszt hatékonyabb lett volna esetleg, mert csak ilyet használtam.
2009. nov. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát köszi Csajok, nem tudom, akkor még várakozó állásponton vagyok/leszek egy jó pár napig.
2009. nov. 18. 10:25
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem a 14.dpon 20 másodperc alatt erős pozitív lett.
2009. nov. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De jó Neked, Kedves Utolsó, akkor Én tuti nem vagyok terhes. SAJNOS
2009. nov. 18. 10:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne légy már elkeseredve. Szerintem is késői peteérésed van, a 41. nap fele szerintem már tesztelhetsz, akkor a clearblue tuti kimutatja.
2009. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A második vagyok. Egyáltalán nem biztos, hogy nem vagy várandós! Az teljesen egyéni dolog, hogy kinek milyen gyorsan termelődik a hcg hormon a szervezetében, na meg aztán nem tudhatod, hogy annak akinek már ilyenkor kimutatta a teszt a babát, mikor volt a ciklusban peteérése. Szóval még egyelőre ne vesd el a lehetőségét, hogy sikerült. Várj egy pár napot, ne idegeskedj!
2009. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Nagyon jól esik a bíztatásod, a Jó Isten szóljon Belőled.

:)

2009. nov. 18. 12:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel! Mi is sokat vártunk a babára. De már megvan hála Istennek és hidd el, megérte várni. Legmerészebb álmaimban sem gondoltam, hogy ilyen gyönyörű lesz! Szóval soha ne add fel! Kitartás! :-)
2009. nov. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!