Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után előváladék?

Ovuláció után előváladék?

Figyelt kérdés

Tudom elcsesztük, de egyszerűen elszámoltam magam. Tegnap volt az ovulációm utáni első napom és a óvszer nélkül csináltuk kicsit. Nem ment el bennem a közelében sem volt, de tudom az előváladék

Hogy lehetünk ekkora barmok, mindig védekeztünk. Főleg az ilyen időszakban.

Mit tudok tenni? Esemény utáni? Nem szeretnék most babát.


2023. jún. 15. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Mi sok-sok éve megszakításos módszerrel védekezünk. Persze a legaktívabbak pont peteérés környékén voltunk/vagyunk.

Én sosem este teherbe így.

Amikor szerettük volna, na akkor jöttek a babák 😊 Ez persze nem jelenti azt,hogy neked ebből nem lehet baba, magamból kiindulva kicsi esélyt látok rá.

2023. jún. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Én biztos nem vágnám magam a falhoz egy esemény utánival, ha tényleg csak ennyi történt, de az a pár nap (hét) a várt menstruációig biztos kijózanító emlék lenne, ha legközelebb elkapna a hév, hogy akár egy kicsit is csináljuk védekezés nélkül...

Persze nem beszéllek le a tablettáról, hisz a te testedről, a te nem kívánt babádról van szó, csak azt írtam le, én mit tennék :)

2023. jún. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

9 evig megszakitasos modszerrel szeretkeztun.

Soha nem tortent baj,nem lett baba

Viszont az esely megvan,hogy osszejon.

2023. jún. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előváladék igazából akkor veszélyes, ha nem sokkal előtte már elélvezett, mert akkor az ondóvezetékben maradhatott sperma.

Ha nem élvezett előtte, akkor nagyon kicsi az esélye, hogy bármi lett belőle.

2023. jún. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
25 éve így védekezünk, 3 tervezett gyerekünk vsn, és soha nem volt nemkivánt terhességem
2023. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!