Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel halvány piros csík,...

Nessy25 kérdése:

Gabriel halvány piros csík, predictor early negatív, 8 napja késik, lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés
3 hónappal ezelőtt kivettek a kezemből egy fogamzásgátló kapszulát. Na már most két hetente megjött, így ment egy évig, úgyhogy kivetettem. Utána megjött rendesen.. na már most késik egy ideje. kb 4 napja a barátomnál voltam, lefeküdtünk, másnap éreztem, hogy megfog jönni, derék, méhfájdalom, nem erőteljes, csak mikor érzi az ember, hogy meg fog jönni... na szóval ez másnapra el is múlt, de most megint elkezdett szúrni, meg enyhén fájni az alhasam, plussz folyásom is van. Csinaltam reggel egy gabriel tesztet, de ő nem tudott róla, csak gyorsan rapisiltem, vartam ket percet lattam h egy csik, aztan fogtam a taskamba tettem, és hazajöttem.. talán két óra múlva gondoltam kidobom, és volt még egy halvány piros csík.. Tudom így nem értékelhető, meg meg sem vártam azt a par percet reggel, csak gyorsan ránéztem, h egy erős csík, meg sem néztem igazán. Vettem most egy predicator early-t de ezt úgy h nem reggeli vizelet, csak jó sokat ittam, h kimutassa, hogy mi a helyzet. Egyértelműen negatív, de még mindig nem jött meg, és érzem a méhemet.. nem fáj, csak úgy kisugárzik a derekamba, meg mintha történne ott valami. Szerintetek ha predicator negatívat mutatott akkor tuti nem lehetek terhes? Gabriel meg ugye halványat, de ki sem vártam az időt, csak azt az egy csíkot ami nagyon erős volt, míg a másodikat később vettem észre.. volt valakinek hasonló tapasztalata?

2023. jún. 16. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Na ilyen zagyvaságot is régen olvastam.

4 napja lefeküdtetek és màr tesztelsz csak azért mert késik az amúgy esedékes mensid, ami az elmúlt időszakban 2 hetente jött meg?

Nem vagy terhes, ne aggódj! Vagy ha az is vagy, még 2 hétig nem fog kiderülni...

2023. jún. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Én se értem, de nagyon remélem, hogy nem vagy terhes🙏Elég lesz akkor, ha elmúltál 13.

Mi az, hogy kivettek a kezedből egy fogamzásgátló kapszulát? Meg mit vetettél ki? Most akkor mióta nem védekezel? Hogy mutatna terhességet egy teszt 4 nappal ezelőtti dugásból? Ennek semmi értelme.

Plusz infó: Ha nem reggeli vizeletből tesztelsz, akkor pont NEM szabad inni, mert akkor nem lesz elég koncentrált és nem mutatja ki, ha terhes vagy.

2023. jún. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhes vagy, akkor tuti nem a 4 nappal ezelotti szexből. Szóval, ha terhesség miatt késik, akkor az korábban fogant. Amióta kivették az implantátumot, pontos a menstruációd? Mert ezt nem írtad le.

Nappali vizeletből pedig úgy, hogy sokat ittál, egy koraterhességet (nem egy négynaposat nyilván…) nem feltétlenül fogsz kimutatni. A sok ivással pont hígítod a vizeletet. Reggel csinálj egy normális terhességi tesztet, és várd ki a használati útmutatóban lévő időt.

2023. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elmúltam már 13, köszönöm:) Kicsit lehet hogy össze vissza írtam. A fogamzásgátló kapszula a kezembe volt beültetve.. Ilyet főleg külföldön csinálnak, de itthon is egy helyen. Három évig hatásos, kivéve ha kiveteted. A menstruációmat azért nehéz számon tartani, mert ugyebár 3 hónappal ezelőtt kivetettem, mert két hetente vagy teljesen össze- vissza jött meg.Azóta kétszer jött meg, és most jött volna meg harmadjára. Ezért nehéz számon tartanom, mert előtte olyan nagy katyvasz volt... de tudom, hogy az is összezavarja a hormonháztartást ha abba hagyod a fogamzásgátlót, és utána simán össze vissza jöhet meg, kimaradhat stb. Gondoltam tehát, csinálok egy tesztet, reggeli vizelettel. A patikus azt mondta ez pár nap után is kimutatja. Ezt reggel megcsináltam gyorsan csak rápillantottam, láttam egy erős csíkot aztán gyorsan elraktam a táskámba, mert a barátom ezt nem tudta... Ezután hazajöttem gondoltam kidobom, amikor láttam a masodik piros halvány csíkot, tudom így értékelhetetlen. Nagyon kellett pisilnem, elmentem pisilni, utána leugrottam a dm-be vettem egy ilyen predator tesztet. Barátnőm mondta, hogy ez sokkal megbízhatóbb, de mondtam neki, hogy előtte pisiltem, meg lehet reggel kéne stb, mire azt mondta tök mindegy mikor csinálom meg. Magamba erőltettem egy csomó vizet, és sikerült pisilnem egy nagyon picit ( de ez nyilván nem reggeli vizelet), és ez negatívat mutatott.. Lényegében ennyi a sztori. Amiatt meg, hogy hogyan estem teherbe ha teherbe estem volna.. Nos úgy hogy nem élvezett el bennem a barátom, kivette előtte, de a barátnőm jól megijesztett, hogy neki két ismerőse is teherbe esett így. Szeretnék majd gyereket, 2 év múlva kb, de ezzel a fiúval nemrég költöztünk szét, és jelenleg se veled se nélküled kapcsolatban vagyunk...
2023. jún. 16. 19:34
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a kivettével nem sokat érsz, szóval simán lehetsz terhes. Egyrészt, lehetett ott valami maradvány korábbról, másrészt vagy sikerült kivenni, vagy nem. Én is ismertem olyat, aki ezt csinálta, míg terhes nem lett, és nagy nehezen a pasi bevallotta, hogy hát mégsem sikerült teljesen időben kihúzni, egy kis része bement… Ennyi pont elég volt.

Plusz az sem biztos, hogy most kellett volna megjönnie, mert simán fel lehet borulva a hormonháztartásod.

A barátnődnek nincs igaza abban, hogy a predi bármikor kimutatja. Teljesen tuti ovu után 14-15 nappal amúgy valószínűleg kimutatná tényleg kimutatná, de ugye nálad ez sem 100%. Ha a menetrendszerihez képest csúszott pár napot, akkor ennyire híg pisiből nem fogja tudni kimutatni, mert eleve a véredben is kevés a HCG hormon. A vesédnek sem biztos, hogy volt ideje azt kevéskét kiválasztani.

Viszont, ha csak 4 nappal ezelőtt szexeltetek, de előtte egy darabig nem, akkor tuti nem vagy terhes. Ha abból teherbe esnél, akkor a megtermékenyített petesejt még jó eséllyel csak a petevezetődben úszik.

2023. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
egy hónapja van, hogy találkozgatunk újra.. és az a helyzet, hogy kihúzta és később ment el.. tehát nem rögtön.. ami picit aggaszt az a saját hülyeségem.. mert volt hogy mondjuk a hasamra élvezett el, én pedig letöröltem, de aztan magamba nyúltam, mert én pedig úgy tudok csak elélvezni.. ezáltal nem tartom kizártnak, hogy az ujjamon maradt egy kis sperma.. ami többször is előfordult szerintem.. igen sajnos ez a késik, nem késik, meg ovuláció, tényleg nem tudom mikor hogy, mert előtte két hetente véreztem, ezért szedettem ki a kezemből a kapszulát. De valószínűleg így sem állt vissza még teljesen a hormon háztartásom. Viszont azt tudom, hogy mikor szexeltünk mikor még bennem volt a kapszula, gyakran az inditotta ugymond be a menstruációmat. Egy hete is ez történt, mikor átmentem, együtt voltunk és én tényleg rögtön megérzem ha meg fog jönni, és 100%ra vettem. Húzódott a derekam, és éreztem hogy történik valami a méhemben, nem annyira fájdalmas, mert nekem nem szokott az lenni, csak szimplán szúró, nyilaló érzés. De tegnap is együtt voltunk, ez sem indította meg. Ezért is csináltam a tesztet. Igen ha esetleg az lennék, lehet nem a nappali híg vizeletből kellene nézni, hanem a reggeliből, de szerintem várok még egy két hetet.. ha addig sem jön meg újra megcsinálom a gabrielt, akkor ha az vagyok, biztos kimutatja erősen a csíkot. Csak barátnőm is abba hagyta a fogamzásgátlót, fél éve, azóta sem állt neki helyre, volt hogy két hónapig teljesen kimaradt.. tehát tudom, kicsi rá az esély hogy az vagyok.. de gondoltam megkérdezem a tapasztalatokat, vagy hátha valaki jobban ért ehhez, én még sosem voltam terhes.. bár nagyon sokszor álmodok éjjel arról, hogy az ultrahangon látom a kislányomat valamiért ez egy visszatérő álom mostanában, gyereket tényleg akkor szeretnék amikor stabil lett az életem ezzel a fiúval, vagy lezárjuk, mert ez az együtt vagyunk meg nem is... szóval köszönöm azért a válaszokat, ha még két hétig is ezt érzem, csinálok egy másik tesztet.
2023. jún. 16. 20:52
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

Na jó, akkor megnyugtatlak. Nekem többszázszor kerult sperma a hüvelyembe ovu idején. Érted, sperma, nem letörölt, megszáradt izzadtság a hasamról, mint neked, és sose lettem tőle terhes.(De lehet gyerekem, mert amúgy más körülmények között lettem már terhes és a pasi se volt nemzőképtelen, mert más körülmények között neki is lettek gyerekei.)

Akik azzal jönnek, hogy pont egy ilyen csepptől lettek terhesek, annak hátterében az áll, hogy a fickó farka a kilövellés pillanatában még valahol a nő méhszájánál volt🤣 Majd megnyugtatta a nőt, hogy ő kihúzta. Valóban, csak addigra már pár millió spermium vígan úszkált a petesejt felé.

2023. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
akkor jó, köszi:) Megnyugodtam:) Azt viszont nem tartom elképzelhetőnek, hogy belém lövellt, mert miután kiveszi, meg kb 2-3 perc mire elélvez, szóval ez a része kizárva:) Köszi a válaszokat, azért ha érdekel valakit, egy hét múlva írok, ha addig sem jön meg, csinálok még egy tesztet:)
2023. jún. 16. 21:14
 9/12 anonim ***** válasza:

Az előváladékról hallottatok? És arról hogy az is tartalmazhat spermiumot?

Kérdező nem értem miért szexelsz védekezés nélkül valakivel, ha nem akarsz gyereket. Nem védekeztetek, lehetsz terhes.

2023. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hallottunk. Itt a gyiken minden 2.nő attól lesz terhes. A gyakorlatban meg kb.soha nem fordul elő, de kérdezz meg erről egy nőgyógyászt. Mondd el neki, hogy 1 éve nem esel teherbe, pedig nem védekezel, mert mindig kihúzza pár perccel azelőtt, mielőtt elmenne. Szeretnéd kivizsgáltatni magad, hisz ott az elváladék és mégse. Tuti, valami bajod van. Ki fog röhögni.

Komolyra fordítva. Megszakítottnál akkor lehet teherbe esni, ha nem időben szakítják meg vagy az előző ejakuláció óta nem volt pisilni a pasi és maradt spermium a húgycsőben. Akkor távozhat az előváladékkal. Enélkül annak az esélye, hogy valaki pusztán előváladéktól terhes lesz, kb.0,000001%.

Amúgy meg nem azt mondtam, hogy nem lehet terhes, hanem azt, hogy attól biztos nem, hogy a letörölt, megszáradt spermás ujját a hüvelyébe dugja, meg azt, hogy 4 nap után egyetlen teszt se mutatná ki.

2023. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!