Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg is lehetseges a terhesseg?

Meg is lehetseges a terhesseg?

Figyelt kérdés
Parommal kihagytuk a termekeny napjaim ez a ciklus 9,10,11.napjan van. Utana mar a ciklus 16-17.napjatol ugy voltunk egyutt hogy teljesen vedekezes nelkul. 26 naposak a ciklusaim. Most meg is 2 napja kesik. Csinaltam tesztet de negativ akkor nem lehetek terhes ugye?
2023. márc. 1. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha késik az ovud is később volt, így viszont ha késett t{bb napot us az ovud lehetsz terhes
2023. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel figywltwd a termékeny napot lh twsztel, ha csak tünetekkel az becsapós lehet.
2023. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tobb honapig LH tesztel figyeltem igen. A pozitiv napok igy estek ilyen 9-10-11. napra talan 1x 2x a 12.napra. Tuneteim is ebben az idoszakban voltak, ovu alhasi gorcs.
2023. márc. 1. 14:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ha nem jött meg időre, akkor bizony most később volt ovulációd, mint számoltad, tehát bizony terhes lehetsz.
2023. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már 2 napja késik, akkor elvileg a teszt kimutatná. Milyen tesztet csináltál?
2023. márc. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg akkor ovuláltál, mikor gondoltad, akkor nem lehetsz terhes (és most késhet a stressz miatt).


Ha később volt kivételesen az ovulációd, akkor emiatt később is kéne megjönnie, tehát akkor még nem késik. Ez esetben lehet, hogy pont beletaláltatok az ovuba, és lehetsz terhes, és még a teszt se feltétlenül mutatná ki (mert eleve később kellene megjönnie a későbbi ovu miatt, tehát még nem késik).


Azért én erősen az első verzióra tippelnék. Szerintem igen kicsi az esélye, hogy terhes vagy. A második esetben lehet, de elég sok a "ha".


De ha nem tudnátok most egy terhességet, babát bevállalni, akkor gondold meg, hogy elég biztonságos-e a védekezési módszeretek. Nem írtad le, hogy pontosan milyen vizsgálatokat, megfigyeléseket végzel magadon.

2023. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

"akkor nem lehetsz terhes (és most késhet a stressz miatt)"


Ilyen nincs. Ha tolódik a menzesz, az mindig azért tolódik, mert a ciklus első fele hosszabbodik meg, a luteális fázis hossza egy adott nőnél mindig ugyanannyi.


Ha akkor ovulált volna, mikor gondolta, akkor vagy pozitív lenne a teszt, vagy megjött volna.

Az biztos, hogy később ovulált, mint gondolta (ki tudja mikor), így viszont azt sem lehet tudni, hogy mikor kellene megjönnie és mikortól késik.

2023. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom. 10es Livsane tesztet csinaltam. Varok. Ha nem jon meg csinalok ujat.
2023. márc. 1. 16:02
 9/9 A kérdező kommentje:
Megjott a menzeszem 2 nap keses volt csak. :))
2023. márc. 6. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!