Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez száradási csík?

Szerintetek ez száradási csík?

Figyelt kérdés

A leírás szerint vártam 3 percet de akkor csak 1 csíkot mutatott. Utána kb 10 percre rá lehet hogy több is volt nem igazan figyeltem. Ilyen átmenetes rózsaszín dolgot mutatott. Ez most pozitív, negatív, vagy száradási csík?

[link]



2023. jún. 16. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Negatív. Nincs csík, csak furán szárad. Nekem ma a facelle mártogatós csinált hasonlót. 5 perc után keresztbe mászkált a szín rajta...majd eltűnt végül száradás után vékony csík volt rajta kb 15 perc után, aztán fél óra múlva az is eltűnt.



Ha 10 percen belül nincs rajta egyértelmű csík (ha halvány is csíknak látszik) akkor az negatív.


Pozitív teszt esetén száradás után sokkal élesebben látszik a csík.

2023. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jobban megnézed a képet, akkor ott van a teszt dobozán, hogy mit kéne látnod, ha terhes lennél...


Na ez messze nem olyan. Ez negatív. A 3 perc után meg a kukában a helye a tesztnek.

2023. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen néztem én is viszont nagyon furcsálltam mert még nem csinált ilyet egy teszt sem. Az előző tesztem negatív volt pár nappal ezelőtt


Nagyon szépen köszönöm a segítséget:D

2023. jún. 17. 04:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hibás a teszt
2023. jún. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
[link] Nekem is hibás lenne felső a Hcg
2023. jún. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó neked pozitív szerintem csak nem volt elég festék anyag benne
2023. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Negatív
2023. jún. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De nekem nem a csík ment átmenetben hanem azon a felén ahol kellene lennie a második csíknak az a fele teljesen ilyen átmenetes rózsaszín. Ezért gondoltam arra hogy az a száradás miatt van.
2023. jún. 18. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!