Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon meg köszönöm, ha...

Frkalexqndra kérdése:

Nagyon meg köszönöm, ha valaki segíteni nekem 24 éves vagyok és a párommal babát szeretnénk,több mint 1 éve próbálkozunk,le írom a az eredményt a ciklus 19napján a Progeszteron: 72,04nmol/l follikularis:0,181-2,84Ovularis:0,385-38,?

Figyelt kérdés
Luteális:5,82-75,9Posztmenopauza:0,159-0,401 ?

2023. jún. 17. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Miben segítsünk? Ez annyit jelent, hogy volt peteérésed.
2023. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Ugye azt tudod, hogy a peteérés nem elég, a párodnak is közre kell működnie...
2023. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó progreszteron eredmény, semmi több. Ezen kívül még kb.100oka lehet, hogy nem sikerül.
2023. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elvileg mérsékelt pcos vagyok-.- ,meg enyhén magas a prolaktin szintem de decembertől szedem a bromot 47,40ng/ml

Voltam cukorterhelésen is 45fölé emelkedett a 60perces érték január óta szedem a mercformin xr 500-at este 2db, . Iszom a infolicot szedem a D vitamin,e vitamin,vas,króm,c vitamin,femibiont,koenzim Q10et is tartom azért a dietat is 49k vagyok ,páromnak a sperma eredménye: spermiumszam:25Millió(>15M/ml) spermium.sz./ejaculatum:75Millió(>39M/ml) Motiliás:60% ( 40%) az egyik orvos azt mondja,hogy ez kevés q természetes fogantatáshoz a másik azt mondja hogy ez átlagos érték ,egyébként 2honapja már el kezdte szedni a folandrolt. Nagyon szeretném az átjárhatósági vizsgálatot,legutóbb mikor voltam az a ciklus 3napjan volt nézték vervetelt aztán 12 napon Uh és a 19 napon szintén UH és Progeszteron, de a főorvos elégé le kezelő a kórházban nem lehet vele beszélni,mert folyton siett ,de én kB.1eve magán úton járok mindenhova . Volt egy másik nőgyogyasz is akihez jártam nála 2 clostilos kúrát csinált, 4tüszőm volt mind 2szer és kaptam ovitrelle szurit is nagyon durván fajt a hasam ,állítólag a repedés miatt ,de nem lét baba sőt vissza sem hívott, hogy ellenorize, hogy még e repedt a mostani azt mondta felesleges volt a clostil nekem a 12 napon endometrium 11mm jobb oldalon 23mmes tusző . Olyan rossz a csalódás minden hónapban:( sokat olvasgattam itt a gyakori kérdések közül akik voltak,vannak ilyen helyzetben olvastam témákról vagy pl:sokaknak segitett az átjárhatósági

Még Pécsre szeretnék időpontot kérni dr.Koppán Miklóshoz ,hogy nincs e esetleg endometriozisom, de olvastam,hogy ha lenne akkor komoly menses görcseim lennének ,de nem számít el megyek oda is ,mert minden vágyam ,hogy anyuka legyek .

2023. jún. 17. 17:12
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos nem leszel okosabb, ez a kérdés értelmetlen.


Annyit jelent, hogy volt ovud. Semmi többet nem tudsz meg belőle :(


Kitartás!

2023. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még ennyi válasznak is örülök,mert csak jővőheten megyek endokrinologushoz és jovőhonapban pedig nőgyógyászhoz,átjárhatósági vizsgálatal kapcsolatban van valami véleményetek , a párom eredményeit le írtam, olyan fura hogy mindegyik orvos mást mond ,szerintetek lányok? Mennyire rossz az eredménye?
2023. jún. 17. 18:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden határérték felett van, én nem aggódnék... férjemé inkább határérték alatt volt jócskán, még is sikerült, amint énel lettem kezdve kezelve. IR és pajzsmirigy gondom van. Ahog ykiderültek és szedtem a gyógyszereket, hamar jött a baba, igaz előtte majdnem 7 évig nem jött..


Mielőbbi sikert nektek.

2023. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2023. jún. 17. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!