Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A munkahelyen gond ha telefono...

A munkahelyen gond ha telefonon közlöm a baba várást?

Figyelt kérdés
Mivel itthonról dolgozom így nem járok be gond ha telefonon közlöm hogy terhes vagyok?úgy is él hogy nem rughatnak ki?köszönöm!

2023. jún. 19. 00:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudom ez nálatok hogyan működik, de általában a kollégák beszélgetnek egymással és a babavárás egy jó cseverésző téma, különösképpen nők között. Margitszigeti ha ez így van, akkor a főnökség is tud róla és felkészülnek a megváltozott munkahelyzetre. De így, hogy random felhív egy kolléga, akiről senki nem tudja kicsoda vagy micsoda és leközölné, hogy terhes, azt hiszem köpni nyelni nem tudnék, hogy akkor most erre mit mondjak. Beszélgessetek!
2023. jún. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
Márpedig*
2023. jún. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Simán lehet telefonon is.

Én is úgy közöltem.

Nálunk nem lehet dolgozni terhesen, pozitív teszt után már hívtam is őket, mert nem kockáztattam.

2023. jún. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Én felhívnám a főnököm és mondanám, hogy babát várok, be szeretném jelenteni írásban, és megkérdezném, hogy jó-e az interneten talált form vagy van hivatalos a cégnek.


De mindenképp legyen írásos nyoma. Nem elég bejelenteni telefonon.

2023. jún. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
95%

1es! Bocsi de pl kollégának semmi köze az életemhez ez alap. Másrészt azért a 3 hónap a tuti megvárni te se vagy nő vagy csak hulye.



Home officeban eszembe se lenne elmenni, felhívnám a főnököt h ez van ezt szeretném és intézem.


Ha nem gáz a meló akkor csinálnám amíg lehet.

2023. jún. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező. Nem kell semmilyen formot kitölteni. Felhívod, és szólsz. Akkor is védett vagy, ha nem szólsz egyébként...
2023. jún. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk home office-ban is rendszeresen voltak havonta négyszemközti videóbeszélgetések a főnökkel. Visszajelzés az én munkámról, az övéről, általános csevegés hogy éppen kivel mi van. Na, hát amikor letudtuk az ahavi megbeszélést a projektekről meg a munkáról és megkérdezte, hogy és hogy vagyok, mi újság, akkor mondtam el neki. Nem személyesen, de láttuk egymást, végül is. Viszont ha ezek nem lettek volna, akkor én is telefonon mondom el neki.
2023. jún. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Biztos, hogy írásban közölném, mert téged véd, ha nyoma van annak, hogy tudattad a főnökkel. Rögtön az elküldése után hívhatod, de az már informális beszélgetős mód lenne.
2023. jún. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem gond, lehet telefonon is. Az egyik terhességem én is telefonon közöltem. Írásban 1x sem jelentettem be. A terhesség ténye véd akkor is, ha nem jelentetted még be.
2023. jún. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1es, te valamit nagyon félreolvashattál. Nem arról van szó, hogy a vele egy szinten dolgozó kollégáinak mikor és hogyan mondja el, hanem hogy a főnökének és a hr-nek mikor/hogyan jelenti be.
2023. jún. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!