Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kirúghatnak az új munkahelyeme...

Kirúghatnak az új munkahelyemen, ha közben összejön a baba? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

A héten kell válaszolnom, hogy elfogadok-e egy állásajánlatot.

Baba projektben vagyunk a párommal, és félek kirúghatnak ha összejön a baba? Vagy ha bejelentem, hogy terhes vagyok akkor védve vagyok és nem rúghatnak ki?

Nem tudom elmerjem-e vállalni. Nagyon nagy baj, ha próbaidő lejárta után egyből bejelentem, hogy terhes vagyok? Vagy lehet addig össze se jön a baba, de készülni akarok minden lehetőségre.


Kérlek segítsetek!


2013. szept. 9. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A próbaidő alatt bármikor kirughatnak, ara a terhesseg sem jelent védelmet. Ha a próbaidő lejárta utan esel teherbe, akkor védett vagy. Ha alatta es nem mondod el.... Hat, az nem épp tisztességes, de ez van a mai világban.....
2013. szept. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ma vagyok a 33.napon, 28-29 napos napos a ciklusom. Tesztem negatív. Két hónappal ezelőtt 8 napot késett, és akkor sem voltam terhes.


Szerdán kell válaszolnom az állásra.

2013. szept. 9. 09:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Van most munkád? Ha igen, akkor maradj. Ha nincs, akkor fogadd el az ujat. Nem biztos, hogy terhes leszel es az sem, hogy ha az leszel, felmondanak. Veszíteni valod nincs.m
2013. szept. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fogadd el az állást, ha jobb lenne mint ahogy most vagy, ki tudja mikor jön össze a baba, addig is egy jó munka nem árt!
2013. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Holnap megyek pontosítani az állást. Eldöntöttem, hogy nem érdekel ki mit gondol. Nem a munkatársaim véleménye érdekel. brutto 50el kapnék többet, és valamivel kellemesebb környezetben, napi 11-12 óra helyett 9-10 lenne a munka.
2013. szept. 10. 21:44
 6/6 A kérdező kommentje:

Tegnap este egy kis pecsételő vérzésem volt... :-(

Teszt negatív volt reggel.


Megint csak megszivatott a testem, hogy egy hetet késett.

2013. szept. 12. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!