Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 honapja iszom az inofolic...

3 honapja iszom az inofolic prémiumot .szerintetek érdemes tovabb szedni, nincs hormon problemam. Férjemnél is minden rendben. Ti meddig ittàtok mikor sikerült teherbe esni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 21. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

2 év után hagytam abba az inofolic ivását.

2,5 év után estem teherbe

2023. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi 1,5 éve probalkozunk. Tehat akkor lehetseges hogy nemsok haszna … nemtudom mar milenne a jo :/
2023. jún. 21. 17:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia! Átjárhatósági vizsgálaton voltál már?

1,5 év után érdemes lehet "tovább lépni", ha a hormonok rendben vannak!

Sok sikert! :)

2023. jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia köszi hogy irtàl. Szeptemberbe van isőpontunk további vizsgaltokra. Idàig csak hormont néztek,illetve ferjemnél. Gondolom akkor lessz majd àtjàrhatosági is
2023. jún. 21. 22:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Tényleg érdemes, kicsit fájdalmas, de gyorsan túl van rajta az ember.

Én ittam inofolicot, gal babavaro vitamint, pcos teát, magnéziumot, q10-et, sportoltam, egészségesen táplálkoztam. Nem ertettuk mi lehet a baj.


Majd az atjarhatosagin kiderult, hogy el van záródva az egyik petevezetékem, és a méhem sincs "jó helyzetben". 😢


Sok sikert! Szurkolok!🙏🤞🏻

2023. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fel evig ittam es csak bezavart.
2023. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Honap elejen volt egy kémiaim. Orvos semit sem latott. Csak a 3 pozi teszt bizonyitotta.. hat nem tudom hogy ez most egy előrebb lepes volt,vagy sem
2023. aug. 17. 11:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Azóta miújság kérdező? :)

(3-as, 5ös vagyok)

dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia 5 honapig ittam az inofolicot,hiztam 10 kgt. Nemfogom az inofolicra de erdekes egybe esés, hormon problema azota sincs. Volt hycosy atjarhatosagim is. Januarba megyünk meddőségi konzultaciora. Tehat nekem nemvált be az inofolic
dec. 29. 04:20
 10/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm a válszod! Kitartás Nektek! Remélem, minél hamarabb sikerrel jártok! 🙏🏻

Mi is januárban kezdjük az inszemet a BMC-ben, meglátjuk :)

Már nagyon várjuk a mi kis angyalkánkat! 🙏🏻

dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!