Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tünetek nélkül is létezik...

Tünetek nélkül is létezik peteérés? Beágyazódás vérzés nélkül?

Figyelt kérdés

Igazából az a helyzet, hogy én az ovulációmat sem érzem soha, semmi szurkálás, semmi különös. Elméletileg teljesen egészséges vagyok, 26 éves.

3-4 hónapja próbálkozunk a férjemmel, nem stresszelünk rajta, de azért várjuk, szeretnénk kisbabát.

Most kezdtem el alaposabban utánaolvasni a korai jeleknek is, akkor olvastam, hogy sokaknak beágyazódáskor van enyhe vérzésük, rózsaszínes folyásuk meg mindenféle tünetük. Ha ez nem történik meg, akkor teljesen esélytelen az adott ciklusban a terhesség?



2023. jún. 23. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ovulaciot en is csak a masodik szulesem ota erzem ,azelott nem ereztem.

Egyik gyermekemnel sem volt beagyazodasi verzesem.

2023. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem éreztem semmit, nem volt semmi tünet. Mindkèt gyereknél a menstruaciós naptàrban néztem, hogy mikorra írja a peteérést.
2023. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Nem hogy anélkül is, hanem még csak úgy létezik.


A "megérzők" jó része sem azt érzi, csak utólag annak tudja be, és utána jön a nagy testtudatos maszlaggal.

2023. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Szülés előtt soha nem éreztem a peteérést

Azóta érzem, kb 2 napig van ilyen kisebb fájdalmakkal járó hasi diszkomfort érzésem középidőben. De ez alapján sem tzdnám megmondanu, hogy pontosan mikor van. Annak a teszt+hőmérőzés vagy az uh a pontos megmondójs.


Mondjuk jókat röhögök azokon, akik percre pontosan "tudják". Volt itt valamelyik nap is egy, aki másodpercre pontosab érezte, mikor ágyazódott be a sejtcsomó😅

2023. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
3x voltam terhes. Sose éreztem se a peteérést, se a beágyazódást. Vérzésem (se barna, se pecsételő) nem volt soha 2 mensi között
2023. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Első szülésem előtt soha nem éreztem ovus tüneteket....még csak folyásom se volt.


Azóta van minden....kb mindig azt hiszem terhes lettem


Beágyazódási vérzésről meg csak itt hallottam azt is kb 3 éve...előtte itt gyakorin se volt róla szó.

2023. jún. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3.hónap próbálkozás után fogant meg a babám.Ovulációt szintén sosem éreztem mikor van , semmi jele nem volt.Lh teszteltem onnan tudtam mikor is van pontosan. A beágyazódást szintén nem éreztem meg, semmi fájdalom , semmi vérzés.Nyugi összejöhet minden jel nélkül neked is mint nekem is. Mellfájdalom volt már ovuláció óta mindössze ennyi de ennek se adtam nagyobb jelentőséget.
2023. jún. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen és igen. A nők kevesebb, mint 10 %-a tapasztal beágyazódási vérzést. Alapvetően az normális, hogyha semmit sem érzel. Gondolom, úgy vágtál bele a babaprojektbe, hogy eddig is évente eljártál nőgyógyászhoz, így pontosan tudod, mi van odabent, van-e cysta, myoma, etc, ami nehezítheti az egészet.
2023. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 3-4 hónap az kevés, én nem jártam 2 éve nőgyógyásznál.lutealis szakaszom 10 napos volt. a 3.hónapban összejött a baba, viszont ugy voltam vele ha 6 hónapig nem jön össze megyek orvoshoz kivizsgáltatni.7es voltam
2023. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Semmi tünetem nem volt, 3 nap késés után teszteltem, akkora pozitív lett, hogy erősebb volt, mint a kontroll vonal.

A teszt estéjén volt egy kis rózsaszín nyák, az orvos szerint csak egy hajszálér lehetett, egyébként azóta minden rendben. Leszámítva azt, hogy olyan, mintha kétoldalról húznák a medencecsontomat.

2023. júl. 2. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!