Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a legjobb időzítés? 3 éve...

Mi a legjobb időzítés? 3 éve nem jön össze.

Figyelt kérdés
Amikor szurkál a petefészek, (nekem kb. fél-egy napig szokott)akkor már megreped a tüsző, és kiszabadul a petesejt? Vagy csak a szurkálás befejezése után szabadul ki a petesejt, és utána lenne érdemes próbálkozni? Sajnos már 3 éve próbálkozunk, kb. minden második hónapban érzem a szurkákat, mégsem jön össze.
2010. okt. 12. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne a szurkálásra hagyatkozz, kezdj el hőmérőzni és használj ovu-tesztet. Középidőben pedig kétnaponta legyetek együtt a pároddal.

Egyébként 3 év sikertelenség után nem ártana elkezdeni a kivizsgálásokat, lehet, hogy nem is az időzítéssel van a gond....

2010. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 év sikertelenség után már tényleg ajánlott a kivizsgálás. És tényleg ne a szurkálásra figyelj, hanem hőmérőzz, és ovutesztezz, avval jobban be tudod lőni, hogy mikor van pontosan peteérésed. De először inkább menj el dokihoz, mert ha gond van, akkor jobb ha minél előbb kiderül, lehet többre mentek úgy, mintha még hónapokig hőmérőzöl.
2010. okt. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a válaszokat! Voltunk kivizsgáláson, minden rendben van, már három inszemináción is túl vagyok. Nem szeretnék többre elmenni, ezért inkább a természetes rásegítéssel próbálkozom. Most iszom a cickafark és a csalán teát, azért kérdeztem a szurkálásról, mert szeretném az alapján is még pontosabban belőni mi a legjobb időpont.
2010. okt. 14. 21:36
 4/5 A kérdező kommentje:
A hőmérőzés nekem nem igazán jött be, mert szinte minden nap máskor kelek, és sajnos elég sokszor elkapok egy két bacit, és akkor már nem megbízható az eredmény.
2010. okt. 14. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, a csalánteát mire iszod? A cickafarkot én is ittam, de nem tudtam, h a csalánteának is vannak ilyesfajta jótékony hatásai.

A pároddal is minden oké volt a kivizsgálások eredményei alapján?

A szurkálás közben szabadul ki a petesejt, és kb mire vége a szurkálásnak addigra van a helyén várakozó pozícióban - szerintem. Nekünk pont azon a napon jött össze, tisztán emlékszem mikor, még tudtam is, hogy na most van esély.


Sok sikert!!!!!! Drukkolok!

2010. okt. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!