Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire volt jellemző rátok...

Mennyire volt jellemző rátok a terhesség alatti rosszullét? És végül milyen nemű gyereketek lett abból a terhességből?

Figyelt kérdés
Émelygés, hányinger stb..

2023. jún. 28. 14:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Első, lány: 8.héttől kb a 20.hétig brutál rosszullét, vészes hányás

Második, fiú: 9.héttől vészes hányás, ájulások, kiszáradás, minden, a 22.hétig.

2023. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
4 lányom van. Mindegyiknél hánytam kb a 20. hétig utána az émelygés végig megmaradt szülésig.
2023. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Pfuh banyek, előre sajnálom páromat. Még csak 2 napja tudjuk hogy terhes, már fája dereka-háta és émelyeg..


Az eddigi tapasztalataink alapján amúgy azt a mintát vettük észre, hogy akinek fia lett, annak könnyű volt a terhesség (mármint rosszullétmentes), akinek meg lánya, azt jól meggyötörte.

De az alapján amit ti írtok... ez mindneképpen szívás:S


Találtatok BÁRMIT ami segített elviselhetővé tenni a rosszulléteket?

2023. jún. 28. 14:58
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

2 fiam van.

Elsővel 13.hét végéig folyamatosan hánytam, és utána is megmaradt az émelygés, csak enyhén.

A 2.nál egyetlen egyszer émelyegtem.

2023. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

1. álomterhesség, egészséges, házias kajákat kívántam - lány

2. végig hánytam-émelyegtem, főleg vackok mentek le - lány.

3. hullafáradtság az elején, hányás a közepén (most itt tartok), az elején csak vackok mentek le, most csak házias kajákat bírok enni, és édeset meg gyümölcsöt nasiznék - fiú lesz

2023. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
12es vagyok. Rágóztam nonstop és az sokat segített. Igaz, csak a gyümölcsös rágót bírtam, a mentolosat nem.
2023. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Lányaim vannak, hányingerem volt relatíve hamar. Rossz hányó vagyok, így hányni nem hánytam. Ami érdekes hogy mindkétszer elmúlt a 8-9. héten, amitől először jól megijedtem, de nálam ez úgy néz ki, tök normális, mert másodszor is így volt.
2023. jún. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Elsőnél zéró tünet, fiú lett. Most volt egy enyhe émelygős, feszülős időszak, de semmi hányás most sem és tipp szerintm megint fiú lesz 😊
2023. jún. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Kb félidőig émelyegtem, de egyszer sem hánytam. Húst nem igazán tudtam enni, nem kívántam.

Az émelygés volt a legelső tünetem is, ami 10.dpo-tól tartott ki félidőig.

Kisfiú lett, aki egyébként húsevő XD

2023. jún. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 AlexandraL22 ***** válasza:
47%
Szia, 11.hètben vagyok, 6.hèttöl hányok, émelygés, hányinger, étvàgytalanság. Fogytam már 3 kilót. Nemét még nem tudni 😅
2023. jún. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!