Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló tabi elhagyása...

Fogamzásgátló tabi elhagyása után mennyi idő után érdemes tesztelni? A megvonásos vérzés óta 38 nap telt el,de ez még lehet a gyógyszer miatt is. Várjak még vele?

Figyelt kérdés

#Fogamzásgátló után teszt
2023. jún. 30. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Aktus után 14 nappal más van esélyed
2023. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Azt kell tudni hogy van/ volt e ovuláció és hogy mikor.. Amúgy nem igazán lesz pozitív a teszt " 14 nappal aktus" után.
2023. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a kérdezö teherbe esett, akkor a teszt pozitív lesz 14 nappal az aktus után. Ha a teszt pozitív, akkor volt elötte ovuláció.
2023. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3as nyilván valóan.De azt kell tudnunk itt hogy az aktus ovulációkor történt e vagy sem.Mert ha jóval elötte vagy utána akkor abból nem hiszem h lenne baba.
2023. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ovu előtt 2 nappal és az ovu napján voltunk együtt.
2023. jún. 30. 22:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor persze hogy esélyes a terhesség. Ez hány napja volt pontosan?
2023. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, mikor volt ovud?

Onnan amúgy 2 hétre rá én tesztelnék

2023. jún. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4-es: ha a kérdezö nem tudja, volt-e vagy mikor ovuja, akkor az egyetlen kiindulási pont csak az aktus idöpontja lehet, ha az az ovu körülre esett, lehet terhes.


(Idöközben láttam a kérdezö válaszát, csak le akartam zárni a vitát)

2023. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!